| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna TPUstraight face
ajutati`ma si pe mine cu niste sfaturi sa vad si eu cum privesc altii situatia asta straight face
sunt cu un baiat thinking de miercuri. adevarul este ca eu il placeam de mai demult...
si el pe urma m-a sunat mi-a zis ca ma place etc,,,

intr-un final am decis sa fim impreuna
pe urma straight face ieseam in oras... in prima seara am iesit in parc si ii suna telu chatterbox si l-am intrebare cine e si a zis ca nu conteaza rolling eyes asa bun. nu am luat in serios pe urma am iesit si joi >:
la scoala el se ferea sa ma bage in seama, pe urma joi seara l-am sunat, si mi-a raspuns si a inchis pe urma l-am sunat iar si avea telu stins rolling eyes, bun vineri dupa scoala l-am sunat sa iesim straight face dar n mi-a raspuns si stiu ca el iesea mereu d la scoala la 6 vinerea, acu mi-a zis ca cica vineri a iesit la 8 jumate straight face este in liceu cu mine si avem ore pana la 7 jum raised eyebrows
asa de vineri de la scoala nu -a mai sunat deloc... am vorbit decat in seara asta. adica el m-a sunat sa imi ceara alea 20 de mesaje straight face si i-am zis ca nu am pe urma mi-a zis ca "ma iubeste" chatterbox si nu i-am zis nimic iar apoi mai erau unii pe langa el si au bufnit toti in ras si mi-a inchis telu` straight face

voi ce parere aveti? >:
dati`mi si mie sfaturile voastre
eu cred ca ma cam i-a de proasta big grin dar vreau sa aud si parerea voastra poate cred eu gresit rolling eyes
si ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Infideliatea astalaughing Si, totusi, ce sunt alea 20 de mesaje?laughing Pe mess e plin de ele.

Acum, sa revenim la prb ta. E normal. E un adolescent, se uita fetele dupa el, si, poate sa mai aiba una, poate mai multe, si, poate chia sa te creada "proasta").

| SecretColors a răspuns:

Hmm.eu creed ca lui il e rusine sa te vada in preajma prietenilor lui, cine stie ce o zicand prieteni lui daca te-ar vedea cu tine''eu te poate credea de fraiera si din acest motiv el nu prea iese cu tine in preajma prietenilor lui pentru ca si pe el l-ai credea de fraier''
Parerea mea!winkingsper ca te-a ajutatwinkingbig grinMult Suceswinkingwinking

| proskater a răspuns:

E clar ca are pe alt cineva.fa-ti alt prieten de exemplu eu sunt din cluj iar prietena mea e din baia mare si ma duc in fiecare an la ea, ma rog asta-i sfatul meu.winking succes