| PinkSky a întrebat:

Buna Seara TPU! Is in clasa cu un baiat (clasa a 9) si in de 2 3 saptamani ne intelegem de minune, mie imi place foarte mult de el felul lui de a fi ( frumos nu e delocasa spun toti) dar pentru mine personalitatea e mai importanta. Dar el ma considera ca pe o sora si mi-a spus ca place pe alta. In aceasta seara i-am spus ca il plac. El a raspuns " nu stiu ce sa zic..." eu i-am zis ca nu trebuie sa zica nimic si ca sunt fericita daca e cu acea fata pentru ca si el va fi fericit. A spus ca se va gandi sa fie cu mine dar eu nu as vrea sa fie cu mine si sa se gandeasca la ea. Daca ma puteti ajuta cu sfaturi despre ce sa fac daca accepta ce sa fac daca nu accepta... V-as ramane recunoscatoare. Va multumesc mult anticipat si dau si fundita celui care ma ajuta cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| mickelle a răspuns:

Pai eu daca as fi in locul tau nu la-s lasa sa fie cu " aia " in plus tu il placi asa ca nu vad ce rost are sa nu lupti pentru el iar daca te place si el iti va spune asa ca nu-ti fa griji totul va fi bine

3 răspunsuri:
| Airam99 a răspuns:

Poate ca lui o sa ii placa de tine mai mult ca de cealalta fata.Mai intai sa-ti dea el raspunsul intreaba`l pe el daca ar fi cu tine ca te iubeste sau ca sa nu te raneasca.Mai spune-i ca nu te deranjeaza daca el e cu fata respectiva, ci conteaza sa fie el fericit.

| Airam99 a răspuns:

Si inca ceva:
Succes!winking

| SefuBanilor1 a răspuns:

Friendzoned