| TanyaTania334 a întrebat:

Buna seara, tpu..trec printr-o perioada plina de remuscari si framantari sufletesti pentru ce am facut. Prietenul meu mi-a cerut sa facem sex pe video pentru ca aveam relatie la distanta si de vreo luna si ceva nu am mai vorbit deloc cu el, ne-am racit unul de altul. Imi este totusi frica ca m-a filmat si ar putea sa-mi faca rau intr-un fel. Mentionez ca nu avem prieteni comuni dar totusi ma macina chestia asta. Ce as putea face? Mentionez ca nu mi s-a vazut fata deloc, dar totusi nu mai pot, stiu ca am gresit..am avut incredere prea mare in el si imi este teama ca ma va dezamagi..si a sters de curand toate siteurile sociale..nu stiu de el nimic. Motive nu i-am dat deloc ca sa-mi faca vreun rau.

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Uită-l. A vrut și el să facă o labă și nu avea inspirație. Tu i-ai furnizat-o. Asta e...
Data viitoare să nu mai cedezi așa ușor.

| Sofer a răspuns:

Dacă nu ți se vede fața. Nu ai de ce sa îți faci griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Nu ai de ce să te îngrijorezi. Dacă avea întreția sa te filmeze ți-ar fi cerut să faceți asta de mai multe ori si nu ar fi dispărut fără urmă așa din senin și fără motiv. Cu siguranță ceva e in neregulă cu el sau ceva i s-a întâmplat. Sfatul meu este sa nu interpretezi ci sa iei lucrurile realist. Succes!

| TanyaTania334 explică (pentru anonim_4396):

Am facut asta doar de 2 ori in viata asta, de dragul lui.iar acum ma chinuie tot felul de ganduri, sa nu se afle..sa nu fiu postata pe vreun site..am fost o proasta sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru TanyaTania334):

E doar o faza peste care vei trece. Eu unul nu cred ca are intenția asta băiatul, nu cred ca te-a filmat. Comporta-te matur si fii asumată chiar dacă asta se va întâmpla tu fii asumată si împăcată cu deciziile pe care le-ai luat si nu mai pot fi schimbate, dar acum pornești cu experienta asta pe viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii iti pot face rau si fara sa le dai tu un motiv. Lumea e rea si nu e bine sa ai incredere in nimeni, asa nu poti decat sa speri ca nu vei pati nimic. Dar niciodata nu vei stii daca nu cumva te-a inregistrat si tu apari acum pe site-uri dubioase... Ce faci pe video te va urmari toata viata.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna! Un numar de telefon nu ai ca sa il suni sa vezi ce are? Atata timp cat nu i-ai dat motive, stai linistita plus de asta nu are ce rau sa iti faca chiar daca te-a filmat, fata oricum nu ti se vede asa ca nu te mai gandi la asta, totusi pe viitor e mai bine sa nu mai faci asa chiar daca e vorba de persoana iubita.Multa sanatate!

| TanyaTania334 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Am numarul lui de telefon. Chestia e ca nu stiu ce a filmat, presupun ca ce l a interesat, nu toata conversatia noastra..si da, nu mi se vede fata dar totusi stau cu grija sad

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru TanyaTania334):

Stiu si eu cum e cand te macina gandurile si oricat ai vrea sa nu te gandesti tot acolo te gandesti dar sincer iti spun chiar nu ai de ce sa iti faci probleme, nu are ce sa iti faca, pe tine te deranjeaza acum si comportamentul lui inexplicabil, stai linistita, ocupa-ti timpul cu altceva ca sa nu te mai gandesti tot timpul la ce s-a intamplat.Bafta!

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Pai și pana la urma ati făcut video sau cum? De ce nu mai vorbiți ca nu înțeleg?