| 1234567891011D a întrebat:

Buna seara, va rog frumos sa ma ajutati. Am un mail si eu trebuie sa-l trimit la cateva persoane, cum il trimit la mai multe persoane deodata? Va rog ajutati-ma, multumesc:*.[scuzati categorie, dar este cea mai vizualizata]

Răspuns Câştigător
| ninonino a răspuns:

Bună Laura, în primul rând spune-ne ca să putem să te ajutăm de la care serviciu de e-mail doreşti să trimiţi mailu? (ex: yahoo, gmail, aol, hotmail), la majoritatea se pune virgulă dupa adresa de mail ca să poţi să o adaugi pe următoarea in rubrica "To" sau "Către"; sper că ţi-a fost de folos răspunsul

2 răspunsuri:
| Fetitza_7841 a răspuns:

Am sa iti explic.Dai pe grupul acela la care vei sa trimiti (ex :frinends) clik dreapta si acolo scrie "Broadcast an IM to this Group".SIi dupa trimiti ce ai de trimis.

| 1234567891011D explică:

La yahoo