| dydda a întrebat:

Vreo idee ce i-as putea lua iubitului de Craciun? Ziua mea este pe 19 si voi face 21. El are 27. El mi-a luat 3 carti pentru ziua mea(de black friday l-am rugat sa ma imprumute cu niste bani pentru a le lua si a spus ca asta va fi cadoul pentru ziua mea deci sa nu ii mai dau inapoi), de Nicolae iarasi mi-a luat ceva desi am vorbit ca nu ne facem cadouri, si astazi mi-a luat o uniforma noua pentru voluntariatul meu in urgenta si cand am vrut sa ii dau banii a luat doar 50 din 120, deci cred ca imi va face ceva si de Craciun si ma voi simti prost daca nu ii dau nimic. In 15 se fac 3 luni de cand suntem impreuna. Ii place mult fotbalul dar nu are o echipa preferata. Sincer habar nu am ce sa ii iau si poate ma ajutati putin va rog. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai i-ai niste bani, oricum are prea multi...

| Thealexis a răspuns:

Plimbă-l prin oraș, prin zone cu magazine multe, și fii atentă la el, ca să vezi unde se uită mai mult, ca să știi mai bine ce îi place. Pe de altă parte, să știi că băieții nu sunt prea interesați de cadouri cumpărate. Cred că i-ar plăcea mai mult un cadou făcut de tine, de mâinile tale, că așa l-ar percepe ca fiind „din suflet". De exemplu, ai putea face un album foto clasic, cu poze cu el, tu, voi.

| dydda explică (pentru Thealexis):

Nu prea avem poze cu noi, doar cateva. Ma gandeam si eu dar nu ii prea place sa faca poze

| dealex a răspuns:

Un ceas: http://decraciun.6r.ro/......i/ceasuri/

Ceva personalizat (o cana), nu neaparat cu voi, poate cu un mesaj amuzant, poate chiar legat de fotbal: http://decraciun.6r.ro/cadouri-de-craciun-personalizate/

Un joc pe care sa il jucat impreuna, legat de fotbal (asta e pentru copii, dar poate te ajuta): http://decraciun.6r.ro/produs/joc-noriel-fotbal-cu-nasturi/

Manusi si fular.