| ElisaAna a întrebat:

Buna!
Sexul normal este mai placut decat cel oral? Am auzit diverse opinii. Despre cel anal ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru mine, sexul oral e cel mai plăcut. Cel anal l-am descoperit prea târziu...

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da este mai placut, cel anal e mai putin dorit de femei din cauza ca are multe efecte adverse, foate rar gasesti o femeie sa ii placa sexul anal.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Atunci cand iti vei cunoaste foarte bine propriul corp: vei aprecia la justa valoare mrie placesri si satisfactii ale Sexului Normal-VAGINAL

| 90210 a răspuns:

Prietenul meu prefera sexul normal. E posibil sa nu ma descurc eu asa bine cu oralul laughing dar din cate am vazut prefera sexul normal. Eu prefer sexul normal. Nu am incercat anal si nici nu voi incerca, dar asta e doar o alegere personala, nu judec pe cei care fac sex anal.

Răspuns utilizator avertizat
| Mandreiv a răspuns:

Atat cel normal cat si cel oral pot genera emotii si stari diferite, pana la urma depinde de fiecare ce prefera sau ce inhibitii are...

| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

Unele fete cand fac sex oral se pot excita destul de mult, sexul vaginal sigur le aduce un orgasm sau aproape sigur tongue, unele fete au si orgasm anal.

| Daniel09857 a răspuns:

Dupa mine, sexul oral e mai placut decat cel anal daca vrei doar sa te simti bine, nu mai mult, insa si sexul normal e ok, daca chiar o iubesti pe fata respectiva si se simte bine, insa sexul anal exclus

| PopaCristian a răspuns:

Pot fi la fel de placute. Sexul anal e agreat de multi barbati, dar de foarte putine femei. Majoritatea barbatilor le place sexul oral dar si in cazul acesta numarul femeilor care accepta sa faca oral e mai mica si mai mica e a acelora carora le si place.