| EvaTramell a întrebat:

Este un tip de care îmi place foarte mult. Îl văd în fiecare zi la muncă. Când ne vedem e ok, vb cu mine, îmi zâmbește. Azi a venit cu un băiat și când m-am dus sa îI preiau marfa tot zâmbea larg și se purta altfel. Am început sa rad și l-am întrebat ca are emoții sau ceva și an zis ca, când stau lângă tine. Și am zis ca nu te cred nici cât negru sub unghie sI a început sa rad și a zis va bine faci. Și după a plecat și mi-a dat o palma peste fund. știu pervers dar așa e el uneori. Dar nu înțeleg de ce a reacționat așa azi când a fost cu tipul acela. De obicei se grăbea dar azi mi-a zâmbit. Nu știu se purta altfel azi. Și aceea palmă peste fund, nu înțeleg de ce mi-a dat când mai era cu cineva. De obicei nu face așa când mai este cineva în preajma. Ce sa înțeleg?
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca a incercat sa se dea "mare" in fata acelui prieten si sa-i demonstreze ce "super relatie" are cu tine. Ceea ce este cert si nu se poate fi trecut cu vederea, este faptul ca te-ar "arde" la prima ocazie ivita. Fii mai insistenta ori mai ferma in discutiile purtate cu el si cere-i sa se explice in mod concret si fara echivoc, ce doreste de fapt de la tine, doar o aventura pasagera sau o relatie adevarata. Succes!

| EvaTramell explică (pentru corbulalbrosu):

Este puțin nehotărât. Dar eu nu înțeleg de ce sa se dea mare în față acelui prieten? Ce vrea lui sania arate? Ca are o super prietenie sau nu știu. Mie mi s-a părut ca s-a comportat ca și cum m-ar place de aceea s-a purtat așa. Nu îl înțeleg. E puțin nehotărât. Știu ca m-ar arde laughing). E complicata situatialaughing). Noi ne mai întâlneam doar așa când aveam chef unul de celălalt dar acum mi se pare puțin ciudat când s-a purtat așa în fata tipului adică el de obicei nu face așa aceea. De exemplu sa mă lovească peste fund când îi cineva lângă el. Mereu era discret dar azi nu știu ce lo apucat. laughing). Își va reveni el și îmi va zice ce vrea laughing)

| WaterDrop a răspuns:

Dorea sa ii dovedeasca acelui tip ca el este un mare cuceritor si cu siguranta i`a povestit despre tine si cat de mult il placi si cat de usor da el femeile pe spate.Doreste doar sex de la tine si te vede probabil ca pe o prada usoara care nu`i trezeste prea mult interesul momentan pentru ca mai are pe cineva posibil.