| Andreea.:) a întrebat:

Oare ma place? ma inteleg ff. bine cu un baiat din aceeasi cls cu mine dar nu stiu daca ma place. chiar daca toate fetele din cls il plac unele imi zic k ele cred ca ma place...imi da lucruri care nici prietenului sau cel mai bun nu i le da... e atent la tot ce spun.se poarta ff. frumos cu mine... dar nu stiu ce sa fac ca sa fiu sigura k intr-adervar ma place...pentru imi este rusine sa-i zic... ce as putea face? va rog ff frumos ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Cu un pretext ramai singura doar cu el, .vezi c ii zici sa vezi daca are vreo reactie, .adica,zi cv, k ai nevoie sa mergi undeva, poate merge cu tine,. daca da,... e :X la sigur,.happy

10 răspunsuri:
| petitdreamer a răspuns:

Din ceea ce ai zis tu, da te place...sincer...si daca nu esti sigura, bate-i apropo-uri sa te invite in oras, sau la o plimbare, si vezi cum se comporta cu tine. daca te tine de mana, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una cred ca te place... ar trebui sa incerci sa faci ceva pentru astatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e greu sa gasesti un motiv sa-i ceri o vizita cind esti singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie acelasi lucru si sa rezultat a fi adevarat ma placetongue cred ca si el te placebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea sa stii ca am intrat pe site si am vazut acesta intrebare.scrie pe net ma place sinu ma place, pe o pagina o sa iti apara 33 de chesti ca vezi daca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sal intrebi ce parere are despre tine.niu spuneca il placi.si mie mi se intampla la fel si sufar mult dar... din ce am citit sunt sigura ca te place eu fac ore de psihologie dupa scoala si sunt cea mai buna.ascultama stiu ce spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap draga mea te place :X:Xchiar fff mult dar cel imi bine e la o anumita ora zii sa se mute in banca langa tine sau zii mai bine ca un baiat te place si nu te las ain pace si daca poate vorbi el cu baitul respectiv zicand ca e rpitenul tau si daca zice da sppunei nu ar fi frumos sa fie real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ca si eu sunt in dubii...cred ca ma place un baiat din cls mea pentru ca ma tachineaza si nu ma lasa nici o clipa sa respir. daca intru in vb cu alt baiat da buzna si poor si smplu il goneste de langa mine...va roooog din suflet sa ma ajutati ca nu stiu ce sa mai cred, va roooog ((( id meu este: ana_rockeritza75 si app sunt in clasa a7a ))) sper sa ma ajutati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draguta stai linistita te placelove struck

| simonik_3931 a răspuns:

Nu se stie daca te place, pentru ca noi nu il cunoastem! dar daca te iubeste trebuia sa iti spuna, nu sa vb frumos cu tine, etc...Si mie imi place de un baiat, se comporta frumos cu mine, mereu imi zice "ce faci iubire?" dar eu inca nu sunt sigura k ma place, asa ca o sa mai asteptsad invita-l in oras, daca te refuza sau zice "ahh, nu pot k ma duc la tara! etc... e clar k nu te place.stati mai mult impreuna, daca el te place iti va spune.cand iubesti uiti de "Rushine"! Succes!