| 1girl a întrebat:

sunt adolescenta si am 16 ani. Stie cineva cum as putea sa imi gasesc un iubit?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Dar de ce atata graba? esti inca tanara si o sa vina si timpul pentru iubit..crezi ca ai pierdut ceva neavand un iubit?
Viata de adolestent este asa frumoasa, incat nu iti inchipui.
Sa nu crezi ca daca nu ai un iubit la aceasta varsta vei fi alungata din oras/comuna etc.
O seara frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa il cauti tu, va veni singur la momentul potrivit

| Thebestkiller a răspuns:

Nu alerga dupa baieti, toate vin la timpul lor. dar incearca sa comunici mai mult adica iesiri cu prieteni, petreceri, etc.

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Nu mai fii disperatahappy ca cine te va cauta va vrea doar sa aiba o aventura.Asteapta va veni si unult pentru tine.Dar stiu cum e cazult cine vine e prea urat pentru voi voi vreti super starurilaughing

| 1girl explică (pentru Costel_Alexandru_1994):

Ok, stiu ca fetele sunt interesate de obicei de aspect, dar mie nu imi pasa. Poate fi oricat de urat, daca ma iubeste cu adevarat nu ma intereseaza.

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru 1girl):

Ca baiat nu conteaza cat de urat estilaughing conteaza sa te porti frumos cu o fata asta e tot ce conteaza happy

| Torres92 a răspuns:

Arata ca esti interesata de o relatie si cu siguranta ca iti vei gasi un iubit
Apeleaza la grupul tau de prieten...fii mai deschisa

| Ady2098 a răspuns:

Ma ofer euu laughing

| Ionut2143 a răspuns:

Stai linistita. Si eu am 19 ani si nu am prietena. Multora le place de mine, dar nu vreau eu o relatie serioasa. Ma distrez mult mai mult singur, fara sa am in grija persoana iubita. Deci nu ii nimic pierdut. Sa nu iti faci si tu impresia ca multe altele ca daca nu ai iubit pana acuma esti urata sau alte chestii. Toate vin la timpul lor :*

| 1girl explică:

Trebuia sa zic undeva ca TOTI m-ati ajutat! Cred ca am timp, poate ma mai gandesc la oamenii pe care ii cunosc...

| brunomars7 a răspuns:

Nu trebuie sa cauti. Iubirea adevarata vine brusc si la timpul potrivitwinking