| Bianca_2938 a întrebat:

Cum sa imi gasesc un iubit nou

Răspuns Câştigător
| GabiArian22 a răspuns:

Nu trebuie sa cauti un iubit ai rabdare si o sa vina de la sine si dragostea
Fa-ti prieteni iesi in oras distreaza-te nu te mai lasa framantata de gandul ca nu ai iubit. pentru ca cel care te place va veni singur la tine

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Www.myspace.com
La cel mai bun pret:>

| Floreenofficial a răspuns:

Mergi in cluburi, trimite mass pe mess si pune-ti asta la status pe hi5 si facebook.bafta! :*

| RyanGeorge a răspuns:

Nu trebuie sa cauti tu, lasa-te gasita happy

| elasexygagica a răspuns:

Cautal

| LCD a răspuns:

Dar de ce trebuie sa il gasesti? Lasa-l sa te gaseasca el pe tine

| BoBBy a răspuns:

Te duci la anunturi matrimoniale

| Aiicha a răspuns:

Cauta si vei gasi.Ma refer la faptul sa nu iti mai pierzi timpul in fata calculatorului.Iesi afara la plimbare sa te mai vada lumea la fata.Cum vrei sa iti gasesti iubit daca tu stai in casa? Baieti intalnesti peste tot in parc in magazine, la scoala, in microbuz etcwinking