| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si am o mare problema as putea spune. Vorbesc cu o fata de ceva timp si o plac foarte mult. Si ea imi da semne ca m-ar placea, adica pe facebook vorbim non-stop si la scoala cat de cat. Uneori imi face complimente pe facebook si ne avem bine rau. Ea mai vorbeste si cu alt baiat, si el o place. Si i-am batut un apropo la el daca o sa fie ceva mai mult intre ei in viitor si a spus sa schimb subiectul.
Voi ce ma sfatuiti? sa avansez spunandu-i ca o plac si ca vreau ceva mai mult sau sa tac? Mi-e frica sa nu ma refuze, as fi deprimat.
Fara mistouri!

Răspuns Câştigător
| HELLBOY32 a răspuns:

Deja i-ai dat atentie, acum fi indiferent cateva zile, o sa vezi ce disperata o sa fie dupa tine, asa-s femeile daca le dai prea multa atentie, si-o i-au in cap.

3 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Mai bine fi indiferent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu o inviti la un suc prietene? pe fb este o mare amageala

| SasukeCS2 a răspuns:

Sansa de reusita ar fi de 50%. Daca ii spui ca vrei o relatie cu ea sunt 50% sanse sa spuna "da" si 50% sanse sa spuna "nu", deci 50% sanse sa te alegi cu o iubita sau sa ramai singur foarte simplu. Dar fiindca a aparut si acel baiat sansa ca sa ramai singur o sa creasca daca nu ii spui odata fetei ce simti pentru ea. Asa ca ai mai multe sanse de reusita daca ii spui ca o placi inainte sa o faca celalalt.