| Anonimussu a întrebat:

Deci. La banchetul de clasa a8a stateam eu pe acolo si o fata(colega) s-a dus din sala de dans spre terasa si apoi eu, din auzite, am aflat ca voia sa danseze cu mine in mod expres de la niste prietene de ale ei. Eu nu reactionez, am negat, nu am vrut, m-am rusinat(nu stiam sa dansez delooc, nici acum nu-s mare expert) si nu am vrut sa ma fac de ras. Am refuzat-o indirect, dar m-am mai intalnit cu ea in acea noapte si nu mi-a spus nimic. La final am condus-o acasa, stam cam prin aceeasi zona si ne-am imbratisat, asta inseamna ceva(a fost prima oara). Ea venise in clasa a8a btw. Ce inseamna asta, m-a placut, imi e simpatic( nu a mai dansat cu alt baiat in acea seara, doar asa in grup)?

Răspuns Câştigător
| EmmaTl a răspuns:

Da, probabil te place. Mai mult ca sigur. Puteai accepta invitatia, noi la banchet am dansat ca niste cizme, 30 de miscari diferite pe o singura melodie? Poti incerca sa vezi daca te place si sa o scoti undeva, mall, suc ceva. Vorbiti si intrebi daca vrei sa ne plimbam. Daca intreaba ea ceva ca daca mai vine cinvea spui ca nu stii si ca vedeti, insa o intrebi daca e bine ora si locul si schimbi subiectul. Ideal ar fi sa o scoti cam in zilele urmatoare ca sa nu te intrebe daca mai vine cineva. Apoi daca vede ca sunteti singuri ii zici ca nu a raspuns nimeni. Apoi dupa suc ceva va plimbati intr-un parc si poti sa pui o melodie si sa dansati. Va fi copilaresc si dragut? Succes

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, probabil te place

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Cu siguranta te place.

| antonimilk a răspuns:

Nici eu nu știu să dansez așa că mai bine i-ai fi spus frumos că îți pare rău dar nu știi sau chestii.
Mmm dacă îți place fii drăgut cu ea și cand ai o ocazie imbratisaz o sau inventează tu ocazii.