| Cooooooooooooooooooooooooooool a întrebat:

Buna

sunt cu iubitul meu de 4 luni si acum o saptamana am facut-o cu el pentru prima oara

(el are 21 si eu 17)

si am mai facut cu fostul chiar inainte cu o luna inainte de a ne despartii de vreo 7-8 ori si dupa 6 luni l-am cunoscut pe actualul
si dupa (actualul) m-a intrebat daca mi-a placut si eu am spus cu o oarecare retinere
ca da si acum el crede ca l-am mintit
si trebuie sa recunosc ca fata de fostul nu mi-a placut poate ca afost prima (si pana acum)si ultima oara cu el si poate ca imi va placea pe parcurs

si nu stiu ce sa fac... sa-i spun ca nu mi-a placut sau sa-l incerc sa-i spun ca mi-a placut chiar daca el nu crede asta? sad crying

11 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Americanii au o vorba "even bad sex is good sex"

As putea sa-mi dau cu parerea mai bine daca as sti ce anume nu ti-a placut.

Eu cred ca intr-o relatie sexul e foarte important. Ne-o fi placand noua sa abstractizam si sa idealizam iubirea insa sexul si pornirile sexuale constiente si inconstiente sunt cele care determina mare parte din atractia catre o persoana.

De ce as fi curios sa stiu ce n-a mers bine? Pai e simplu sunt lucruri care pot fi schimbate si lucruri care nu le schimbi fiindca fiecare face sex in felul lui.

Eu daca as fi in locul lui as vrea sa stiu - ori imbunatatesc ceva, daca si mie imi place schimbarea, ori renunt. Si desigur cred ca ai ghicit ca eu sunt de parere ca e musai sa-i spui si sa discutati motivele.

| ywar a răspuns:

Pai spune-i ca a fost un dezastru la pat si ca nu vrei sa il mai vezi -- altu' frate ca e plina lumea de barbati! Spune-i ca a fost jalnic si ca nu a avut grija de tine. O fi fost si fara prezervativ ca sa aveti si surprize...

| Alcyon a răspuns:

Spune-i adevarul.

| Danysan a răspuns:

Ideal e sa nu mai abodezi subiectu asta. Cand o sa o faci cu el iar, arata prin gesturi ca esti multumita de el.Fa-l sa se simta cel mai ce.La final poti sa ai spui ca a fost minunat si totu e oki.

| elvisel a răspuns:

Bineinteles,incearca sa discuti cu el,nu cred ca ti-ar fi jena de acest lucru, explica-i cum sta treaba, ajutal si pe el se imbunatateasca unde tu crezi ca nu e bine. Daca tu nu zici nimic, el nu zice nimic, niciunul dintre voi nu va fi satisfacut.succes

| rohax1310 a răspuns:

La 17 ani eu zic sa te tii de scoala. Presupun ca ti-ai inceput viata sexuala de pe la 15-16 ani. Nu crezi ca e prea devreme? Si plus ca baiatul asta e mai mare decat tine cu 4 ani. Nu iti dai seama ca el vrea doar sa se culce cu tine? Si inca ceva. Daca iti incepi viata sexuala atat de devreme esti predispusa la mai multe boli.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru rohax1310):

Poti sa incepi viata sexuala cand vrei, esti predispus oricand la boli daca nu te protejezi, n-are nici o legatura cu varsta.

sunt insa de acord ca 15 ani ar fi cam devreme

din nou faci presupuneri nefondate, de unde stii tu ca el vrea doar sa se culce cu ea? poate o iubeste. De aia nu sunteti fericite, fiindca aveti mentalitatea asta pesimista.

| Cooooooooooooooooooooooooooool explică (pentru rohax1310):

laughing

Era 16 jumate...

| Cooooooooooooooooooooooooooool explică (pentru AlexanderAdrian):

straight face 16 jumat3

Ne iubim chiar foarte mult.

| Iceman1234 a răspuns:

Parerea mea este sa te opresti...Stiu foarte bine ce spun si este si bine pentru tine..Acum poate nu iti dai seama dar sper ca mai tarziu o sa intelegi... daca doresti mai multe lamuriri scrie-mi un mesaj ca sa-ti trimit emailul meu