| Gordo21 a întrebat:

Sunt cu prietena mea impreuna de un an si cateva luni si doar dupa un an am facut dragoste...ea imi zicea mereu ca e virgina, avand o varsta de 20 de ani. Mie nu imi vine sa cred ca era ca nu a avut nici un fel de sangerari si a intrat greu putin dar cred ca facea ea sa nu intre asa pentru ca se incorda... poti avea placere de la prima data? Pentru ca ea a avut. Sunt in dubii cu asta, eu nu am nici o problema ca nu era sau ceva doar sa nu ma fi mintit...
Ce imi puteti zice?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu ai incredere de ce stai cu ea?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai de ce sa fii in dubii, mai ales daca ai un penis foarte subtire, care nu cum rupe himenul.
Ori poate are himenul ami elastic.
Eu spun sa nu fii in dubii deloc, ca nu ar mintii nimeni cu asa ceva.
Am o curiozitate, dar tu erai virgin?

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar asa pentru cultura ta generala, trebuie sa stii ca pe baza observatiilor stiintifice si medicale a rezultat concluzia ca statistic doar 42% dintre femei au himenul suficient de bine vascularizat incat sa apara sangerarea vizibila si abundenta in cazul in care se produce ruperea himenului in timpul sexului de dezvirginare. De asemenea pentru a ti se risipi nedumerirea si sa scapi si de dubiile tale in privinta largimii vaginului ei cat si de aparitia si existenta satisfactiei de placere in timpul sexului de dezvirginare, intreba-ti prietena daca a practicat masturbarea intravaginala inainte de a intretine cu tine primul ei act sexual real. Fiindca doar asa nu vei scapa de intrebarea daca intr-adevar te-a mintit sau nu. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Nu toate fetele sângerează la primul contact sexual. Unele au himenul elastic.
Apropo tu erai virgin?
Dacă nu, ai fi avut un pic de experiență și ți-ai fi dat seama singur dacă fata era virgină sau nu.

| Sofer a răspuns:

A fost virgina man. Nu la toate le curge sânge.

| minrest a răspuns:

Nu e nevoie sa sangereze, daca este virgina, iar daca nu simte durere atunci ii si place; asa ca nu ai de ce sa fi banuitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal fata când o face pentru prima data are anumite emotii, si de fapt are emotii chiar si când vorbiti despre asta sau mai exact când incepeti sa puneti la cale planul asta monstruos.Deci o cunosti dupa ce reactii are inainte si in momentele respective de intimitate.Ma exprim mai greu pentru ca e un subiect foarte delicat si cred ca trebuie alese cu grija cuvintele, in plus si notiunea de virginitate este ceva sacru, ca sa spun asa.Imi pare, insa, ca nu te pot ajuta cu o parere, deoarece in ultimii 20-30 de ani eu personal n-am mai intalnit nici o fata virgina, iar ce-am facut pe la 18 ani am uitat...

| QElenaBoghiu a răspuns:

Toate femeile (bine sa zicem unele rolling on the floor)
Zic asta când întâlnesc primul băiat big grin

Oricum din din zisele tale reiese ca nu ar ei virgină. Însă nu cred ca te a mințit din motiv rău. Toate fetele o fac happy in afara de mine(eu zic în fata) big grin

Dacă te a mințit data viitoare *** mai sălbatic big grin

| GirlOnline81 a răspuns:

Serios vorbind, cu ce te-ar ajuta sa afli daca a mintit sau nu?

| Plato a răspuns (pentru GirlOnline81):

Pai daca l-a mintit cum sa mai stea cu ea?

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

Asa se pune problema, sa-i dea papucii si nu stie cum? S-o bage pe aia cu "nepotrivire de caracter".

| Rux04 a răspuns:

Bună. Nu toate fetele sângerează la primul contact sexual.

| DanyDav a răspuns:

Sunt si cazuri de fete, mai rar ce-i drept, care au himenul elastec, nu o sa se rupa doar daca o ai prea groasa, daca nu doar se mai largeste si adapteaza in timp.

| DanyDav a răspuns:

Eu am intalnit fata care mi-a zis ca nu i virgina, mai facuse sex si la prima penetrare au au si sange!
Dupa ce am studiat si noi problema am inteles ce se intampla de fapt!