| RaulAdyCristian a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......rsatie-cu/ Hey lume,am revenit, cu mai multe probleme acum :(.Am vorbit cu sora mea, intre 4 ochi, si am intrebat-o daca era sigura de ceea ce facea...nu mi-a raspuns la intrebare, am trecut mai departe. Am stat vreo 4-5 min sa ma gandesc cum sa-i pun intrebarea asa incat sa fie gandita ca un "adult" ca asa puteam sa ii zic "ce drq a fost in mintea ta sa -i su## p### aluia :( " mda...am discutat cu ea ca ala nu este chiar asa cum pare si i-am spus ca si eu la varsta de 16 ani faceam la fel cu fetele...chiar si mai rau :( da nu asta conteaza acum. I-am spus sa imi spuna orice de fiecare data chiar daca nu o pot ajuta macar ii dau un sfat sau sa vb cu prietena mea (cele doua se inteleg foarte bine). Soramea mi-a spus ca vai doamne'ea stia ce sa faca' ca fara sa stiu eu 'baiatul ala nu e cum eram eu si ca tinea foarte mult la ea' mda :( abureli. I-am explicat care sunt dezavantajele sexului la varsta ei...mai ales fiind fata iar organele ei nu sunt bine dezvoltate. -mi'a fost putin rusine si greu sa vorbesc cu soramea despre sex :( :( :(. I-am spus ca pana nu v-a face 16-17 ani o sa fiu cu ochii pe ea si ca o sa ies cu ea peste tot pt ca nu vreau sa pateasca ca varamea /varasa (care a acceptat sa ii faca unuia cu 2 ani mai mare decat ea, sex oral si anal -filmata- iar 'individul' a pus pe net filmarea si i-a trimis pozele prin posta matusimii) poveste lunga...Insa am aflat de la soramea ca ea nu mai era virgina de ceva vreme :( :( :( :( ceea ce m-a facut defapt ma facea sa ii dau inca o palma (nu pt ca nu mai era virgina dar pt faptul ca vorbea cu mine cu #nesimtire ..Fix atunci cand m-am rastit la ea...a intrat mama pe usa si a intrebat ce se intampla...pe mine m-a cam luat valul si i-am spus ca " Mama, tu stii ca soramea se f### cu Ady si nu mai e virgina de ceva vreme si am prins-o facand sex oral lu' Ady"...:( :( :( :( :( Pt ca i-am spus mamei eram foarte dezamagit de mine. Desigur mama l-a chemat pe tata si...m-au chemat jos si a spus ca sa vb cu ea mai multe ....am chemat-o pe prietena mea ca poate intelegea mai bine de la ea ca sunt fete amandoua si macar ei ii vb deschis. Mama i-a facut soramii nush ce drq sa vedem daca mai este virgina si sa nu fi luat vreo boala de la specimenu' ala. Acum asteptam rezultatele da...va rog sa imi spuneti cateva lucruri...
1. Cat timp va sta suparata soramea pe mine?
2. Va mai avea in mine incredere sau va face mereu pe ascuns?
3. Credeti ca am fost dur cu ea? Cu soramea?
4. Sunt nervos pe ea de fiecare data si nu o sa uit niciodata imaginea cand ii facea lu' specimenu' ala oral :( :(
5.Multi imi zic ca nu tb sa ma bag intre "porumbei " dar lume ei aveau 2 luni impreuna :(
6 am procedat bine ca i-am spus mamei?
#fara jigniri

15 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

1. Ii va trece in cateva luni, poate si mai bine. Asta cel mai mult datorita prietenei tale care o sa ii explice ca ai facut toate tampeniile alea pentru ca o iubesti si ca asa sunt barbatii mai impulsivi, etc.

2. Nu va mai avea incredere in tine niciodata, in conditii normale. Daca ceva grav i se intampla si va veni prin absurd la tine sa o ajuti si tu te vei comporta peste asteptari, atunci, poate, poate, vei mai avea o sansa.

Dar in mod normal, si viata e in general normala, nu va mai veni la tine niciodata.

3. Ai fost magar.

4. Si alte fete ti-au facut tie. Cu ele nu ai avut nici o problema.

5. Ea, ca si tine, sunteti la varste la care se experimenteaza. Daca are nevoie de ajutor, o sa caute.

6. Nu. In felul asta s-a intamplat punctul 2. Puteai sa o faci cand sora ta mai crestea. Asa practic ai cam tradat-o. Si senzatia asta nu va trece prea curand. Poate va trece la suprafata. Dar in ea, mereu va fi ceva care o sa o tina.

| Oana92 a răspuns:

1. Daca as fi in locul ei...toata viata
2.Slabe sanse sa mai aiba incredere in tine
3.Dur poate, nesimtit in mod cert.
4.Nu e treaba ta ce facea ea. Si tu esti baiat si as putea sa bag mana in foc ca iti place sa ti se faca sex oral. Si in fond care e problema ca a facut sex oral? Ok, e mica, dar ajuta mai mult daca ii explica-i frumos. Curios e faptul ca nu pare ca te deranjeaza ideea ca putea sa faca sex normal ci ca facea sex oral
5. Din nou, care e treaba ta? E una sa ii dai un sfat si sa ii dai exemple de ce e bine si ce nu si cu totul alta sa te bagi cu bocancii in viata ei. Ai pus-o intr-o situatie penibila, ai indepartat-o de tine si probabil si de parinti. Am citit ca mama ta e ginecolog, daca ea a consultat-o pe sora ta... gandeste-te cam cat de umilita s-a simtit. Si inca ceva, ii spui ei ca e c**** ca face sex oral la 15 ani, dar tu cum te numesti pentru ca dai intr-o femeie, mai ales in sora ta?
Sa nu uiti ca ai fost un exemplu pentru ea, iar comportamentul ei spune destule si despre al tau. Iar daca parintii tai au ceva de reprosat cuiva sa o faca fata de cei din oglinda, pentru ca EI au crescut-o asawinking

Felicitari, esti tare! oh go on

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cam facut-o de oaie, trebuia sa o protejezi nu sa o dai in gat. Evident ca tot ea facea urat dar asa reactioneaza ele, te provoaca incontinuu. Nu trebuie sa pici in capcana si sa te razbuni. Cu oamenii la care tii trebuie sa fii mai intelegator. I-ai transformat viata in calvar, imagineaza-ti prin ce va trebui sa treaca cu parintii tai de acum inainte. Nu stiu daca te va ierta vreodata. Evident ca nu va mai avea niciodata incredere in tine, i-ai dezvaluit cel mai rusinos secret de fata cu toata lumea.

PS: ce e in neregula cu femeile din neamul tau?

| NameHarris a răspuns:

Esti cam sifonar tie ti-ar place daca ai avea un frate mai mare ar afla ce ai facut cu prietena ta si sa te bata sa te zica si lu mata si eu am o sora de 16 ani si sta cu un baiat dar in cot ma doare ce face ea cu viata ei privatahappy Fiecare face ce vreahappy eu am 19winking

| LoriLoL a răspuns:

Nu se observa ca ai avea 18 ani din exprimare. tind sa cred ca te-ai apucat de scris povesti, parca as citi alba ca zapada.

| varcolaccc a răspuns:

Părerea mea, corect ca i-ai spus mamei tale despre asta, cu toate ca in viata nu e bine sa fii sifon dar aici e bine. Eu as fi procedat asa: - ii dădeam o părere, un sfat daca tinea cont de el bine daca nu nu. Da sa nu vina la mine dupa ca ii pare rau si ca am avut dreptate. Cel mai bine las-o sa dea cu, capul de pragu de sus si ai sa vezi.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Eu cred ca ai procedat corect, intr-adevar si ea s-a simtit naspa cand i-ai spus lui maicata ce a facut cand era si ea de fata, dar totusi ai procedat corect. Probabil ca nu ii va trece supararea foarte repede, dar isi va da seama ca ai incercat sa o ajuti atunci cand cei doi se vor desparti. Din punctul meu de vedere nu vor avea o relatie lunga daca dupa 2 luni se intampla astfel de lucruri. Atunci isi va da seama ca a gresit, si ca ai incercat doar sa o sfatuiesti, asa in calitate de frate mai mare.

| Waffen18 a răspuns:

Foarte bine ca au aflat parintii, oricum deja este prea tarziu dar bine ca nu s-a mai intamplat cine stie ce... Cat despre relatia ta cu sora ta, nu stiu ce sa spun, probabil si-a pierdut increderea in tine ( iar aceasta se capata greu ), probabil va fi suparata pe tine ceva timp. Las' ca trece!

| MymyMihaela a răspuns:

1. Nu conteaza cat timp, atata vreme cat ea face d'astea la o varsta frageda nu e de loc ok, fiti cu ochii pe ea, indiferent daca vorbeste cu tine sau nu. Chiar daca nu vorbeste cu tine nu conteaza, tine-o in frau cat mai ai ocazia si nu o scapati din maini, ca se duce de rapa. Si mai tarziu v-a regreta ce a facut acum, dandu-ti tie dreptate. 2. Nu conteaza asta acum, conteaza ca na, poate va fi ok de acum. 3. Nu, de loc. Ar fi trebuit batuta, nu asa, dar nu de tine, ci de parinti. 4. Cred si eu ca esti nervos. Eu am 13 ani si am doi frati mai mari, unul de 27 si unul de 15. Cel de 27 mi-a recunoscut pe fata ca lui ii cam plac cu**ele (desi are familie si copil. rolling on the floor ), dar ma tin in frau, amandoi. Chiar daca cel mai mare nu e langa mine. Ma tin in frau, deoarece asta iarna era frig si am vrut sa ma vad cu prietenul meu si am spus ca ma duc la el acasa, dar nu m-am dus, pentru ca am realizat ca fac o greseala extrem de mare, pe care o pot regreta. Si regret si acum ca am vrut sa fac asta atunci. Dar ma rog, nu-ti pasa asta acum. 5. Cum sa nu te bagi in asa ceva? -_- Bine ca ai aflat si ca nu a fost mai rau. Adica cine stie de cate ori o fi mai facut asta inainte. 6. Normal. Tineti-o in frau, sa nu va vina cu burta la gura acasa.

| Adiii23 a răspuns:

Normal ca ai procedat bine doamne cred ca te-ai simtit ft prost cand i-ai vazut pe aia doi ca se asa... oral. Decat sa i se intample ceva sa isi bata joc de ea si sa mai ia si vreo boala mai bine ai grija de ea. Suparata o sa stea cel mult o luna doua si dupa aia o sa isi revina si cand o sa ii vina mintea la cap si o sa isi dea seama ca nu a fost bine ce a facut o sa iti multumeasca.

| Vio_Violeta_1981 a răspuns:

Esti putin paranoic parerea me sunt de acord că este o copilă si trebuie spus parinților dar gîndește/te la felul cum ai procedat.1/Ia/i violat intimitatea.2Ia/i tradat increderea ai facut un munte dintr/o pietricică.Îi va lua foarte mult timp sorei tale sa_ti vorbească cât despre încredere uff aici ai pus/o nu va mai avea never ever încredere în tine.Nu esti fratele corect ce pari a fi. Sobreprotector? nu doar bagareț si aiurea puteai actua altfel

| CocoLala123 a răspuns:

1. Probabil o sa fie suparata pe tine ceva vreme totusi fi mai afectuos cu ea..mai dragut arata-i ca ii esti aproape
2. Probabil ca o vreme nu va avea incredere in tine si ii va fi greu sa vorbeasca deschis cu tine dar presupun ca va trece
3. Dur ..sincer nu ai facut ceea ce trebuia e prea mica pentru s**
La 4 si 5 intelegeo poate ca ea il iubeste, este prima dragoste ..la vasta de 15 ani se fac multe prosti... si nu asculta de gura lumii, nu mereu are dreptate
6. Ai procedar foarte bine ( parerea mea) trebuia sa afle la un moment dat asa ca mai bine ca a fost acum si nu prea tarziu, putea sa ia orice boala de la acel baiat...
Sincer sper sa te fi ajutat parerea mea happy

| EdvvDragos a răspuns:

Da