| ivascudelia a întrebat:

Sunt cu un baiat. avem o relatie stabila dar este un conflict :am bagat pe facebook o poza cu noi sarutandune si au vazut-o toti profesorii din scoala, si de atunci toti profesori isi bat joc de noi.Mama mea stie doar ca lui ii place de mine nu ca suntem impreuna si restul... Am sters poza dar nu s-a schimbat nimic. nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| fazalunga a răspuns:

Reclamatie la director. ce treaba au profesorii? sa-si vada de treaba lor.

| andaCriss a răspuns (pentru fazalunga):

Da ai dreptate

4 răspunsuri:
| December a răspuns:

Pai cum de au vazut-o toti profesorii? Aia stau pe fb in pauze sau ce? Sau ai avut vreo "prietena" care le-a aratat poza?winking. In principiui daca nu aveti alte probleme la scoala, daca nu sunteti luati la ochi si din alte motive, atunci poti sa mergi vorbesti cu diriginta sau cu directorul.

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu zic sa iti rezolvi singura problema asta cu profesorii. si uite cum: comporta-te indiferent cu ei si nu ii saluta pe coridor, raspunde-le urat cand isi bat joc de tine, cum ar fi: "profesor: da ce iti mai place sa te pupi cu toti cocalarii(sau ce zic ei) (si daca sunt mai grasi zi-le asa: "da ce va mai place shaorma" dar zi-le asa mai pe surzite

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Scuze ca am scris cocalar dar poate asa zic unii profesori. (am o colega cu aceeasi situatie sad )