| Ciupaciupss a întrebat:

crying Saptamana asta a fost cea mai urata saptamana din viata measigh note proaste, certuri cu prietenii, profesori impotriva relatiei mele cu persoana iubitasad si cea mai urata faza transferul iubitului meu la alta sc din bucuresti [mentionez ca eu locuiesct la 30 km de bucuresti] sigh ce ma faccrying(? aseara lamurisem ca totul va fi bine cu profesorii vom fi mai grijulii si cand vin de la scoala imi da vestea cea mare cryingcryingcrying ce sa faccc il iubesc enorm si nu vreau sa se transferesigh [motivul transferului este: profesorii au ce au cu noi pentru ca ne-au vazut de mai multe ori sarutandune si ne-au spus sa incheeam orice relatie. si schimbul de diriga ] spuneti-mi ce sa fac sunt disperata nu vreau sa se transfereaacryingcryingcrying

Ajutati-ma va rog cu cateva sfaturi si ctv statusuri in legatura cu asta

Funditasad

8 răspunsuri:
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
N-oi fi eu expert in astea, dar cel mai bine este sa fii mai...discreta.Cum sa faci asta? Nu te mai pupa cu iubitul tau in public.Cel mai bine este sa inscenezi o despartire(bineinteles el sa stie si alti prieteni...ai mai bun -_- ),dar astfel incat sa stie profesorii ca v-ati despartit.Iar statusuri, sry, da' nu-mi plac D:
In plus s-ar afla totul.

Sper ca te-am ajutat happy

| Cosmina_1720 a răspuns:

Incearca sa rugati profesorii pentru inca o sansa.si daca nu reusiti mutate cu el la scoala.

| robby212 a răspuns:

Scrie o informare prin care spu ca nu vrei ca din vina ta sa se mute,...

| Florinapopica a răspuns:

Pai stai unpic! Ce treaba au profesorii cu voi?!? Doamnelaughing) Ce va intereseaza pe voi ce zic ei!?!? daca va iubiti nu-i bagati in seama :*

| Tailynne a răspuns:

Salut! Imi pare foarte rau pentru lucrurile intamplate sad, sper sa te ajut intr-un fel sau altul, iti propun sa mergeti amandoi la diriginta si sa-i cere-ti scuze, spunetii ca nu se va mai repeta, cu el te poti vedea in alt loc, nu neaparat la scoala iar tu sa incerci sa iei note cat mai bune ca profesorii sa vada ca totul s-a indreptat.
Succes! big hug

| speranata a răspuns:

îmi pare rau de tine... Ar trebui sa nu îl lasi sa se multe si sa ii se mai ofere şansă. Dacă nu va fi mutat te sfătuiesc daca stăteai cu el in banca sa nu mai staţi ca sa nu mai daţi de banuit. puteţi sa vă sarutaţi in pauz. nu are nimeni nimic cu voi dar ar trebui sa fiţi mult mai grijulii. Sa stati în banci diferite. Convigel pe iubitul tău sa vorbeasca cu doamna ta dirigintă sa nu îl multe deoarece voi nu mai sunteţi împreuna şi poate va merge.
Te pup şi sper sa meraga.

| ๓єlเเ a răspuns:

Wtf? apoi bine zice roxana.ce treaba au profesorii? le e ciuda? tu iubesti nu ei.asa ca sa nu se mai bage.imi pare foarte rau pentru tine.dar nu stiu de ce profesorii vor sa il transfere.si sunt notele tale nu a lor.si nu cred ca parinti vostri sunt de acordcrying

| Crinutza322 a răspuns:

Pai nu te mai saruta si u k el la scoala... spune-le profesorilor k nu mai sunteti impreuna ocolestel pe la scoala ca sa vada k nu mai ai nimic deaface k el si poate o sa se rezolvebig grin