| Biscotte a întrebat:

Sunt cu un baiat de 1 an si 2 luni. Ne iubim foarte mult si mi-a demonstrat de nenumarate ori ca ma iubeste. Ii cunosc parintii si ma inteleg bine cu ei. De ceva timp ne tot certam intruna din diferite motive.
Ajutati'ma si pe mine intr'un fel, dati'mi si mie niste sfaturi ce sa fac sau ce sa facem incat sa nu ne mai certam!

Răspuns Câştigător
| butt3rfly16 a răspuns:

Aveti voi anumite motive pentru care va tot certati. Cel mai probabil nu exista intelegere intre voi si de aceea s-a ajuns la certuri.Incearca sa discuti cu el deschis despre ce se intampla intre voi in ultima perioada sa vorbesti sincer si sa ii explici ca certurile nu au ce cauta intr-o rel unde mai ales exista si iubire din partea amandurora.Mai lasa tu de la tine daca e cazul pentru ca totul sa mearga ok.Baftawinking

2 răspunsuri:
| Freak_6887 a răspuns:

Depinde din ce chestii va certati. Incearca sa mai lasi si tu de la tine si discuta cu el ca sunteti de ceva timp impreuna si nu merita sa va certati din prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am impresia ca ori sunteti prea mult timp impreuna, ori comunicati foarte des. Trebuie sa va simtiti lipsa. succeswinking