| KupyAlle a întrebat:

Buna`happy

Sunt cu un biat de 3 saptamana si nu stiu... ink ma mai gandesc la fostul, cu toate ca pe actualul il ador, dar nici pe fostul nu-l pot uita, ce pot face sa-l pe ala si sa nu-l fac sa sufere pe actual?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asteapta ca timpul sa stabileasca parametrii stabiliti ca tu sa fii cat mai lejera cu cine vrei tu

| butt3rfly16 a răspuns:

Pai daca vrei sa stai cu actualul si ti la el incearca sa petreceti mai mult timp impreuna, sa te apropii mai mult de el, sa-l descoperi si treptat il vei uita pe fostul. Dar daca inca mai simti ceva pentru fostul e cam greu sa poti sa mergi inainte cu rel aceasta, pentru ca inimii nu ii poti dicta si decat sa-l faci pe actualul sa sufere cel mai bine ar fi sa-ti limpezesti gandurile si sentimentele si sa vezi catre cine trage balanta mai mult.Bafta!;')

| KupyAlle explică:

Baiat* scuzati happy

| KupyAlle explică:

Normal ca tin la actualul... Fara el nu stiu ce m`as face :-s