| anonim_4396 a întrebat:

Buna,Sunt curioasa de o parere de a voastra,, sunt impreuna cu prietenul meu de un an si 2 luni si de 2 luni el este plecat in America la munca am decis sa ramanem impreuna ca eu o sa il astept si asta fac,, e doar ca de 5 zile nu mai stiu nimic de el mi-a zis ca ne-am despartit,,ca l-am dezamagit,,si nu este adevarat e doar ca nu stiu cum sa il fac sa inteleaga ca nu e asa cum vede el lucrurile si ca nu i-am facut nimic si nici nu o sa ii fac,,am decis sa nu il mai caut o perioada,,nu stiu nu vreau sa il pierd chiar daca e la distanta de mine eu vreau sa putem vorbi si sa inteleaga,,ma puteti ajuta sa imi spuneti altceva,, e ca eu nu cred ca el vrea sa faca ce face,, am o foarte mare incredere,, imi puteti da raspun rapid pe mail? va multumesc

19 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Eu cred ca prietenul tau nu are incredere in tine sau ca a gasit pe altcineva acolo si ti-a gasit anumite motive sa se desparta de tine.Tot ce trebuie sa faci tu este sa stai de vorba serios cu el.Incearca sa dai de el cat de repede poti si sa-l intrebi care este de fapt problema si sa fie sincer cu tine pentru ca esti constienta ca se pot intampla o mie de lucruri atunci cand sunteti la distanta si ca vrei sa fii sigura ca nu te-a lasat pentru alta sau ceva de genul. Daca imi spui si ce crede ca i-ai facut poate te pot ajuta mai mult.Da-mi un pm cu mai multe detalii despre relatia voastra si poate pot sa te ajut mai multhappy
Te pup si te respect pentru ca tii atat de mult la relatia voastra chiar daca este la distanta. Felicitari!

| cucu90 a răspuns (pentru UbexFlo):

Multumesc,,cum pot sa vorbesc cu tine?

| UbexFlo a răspuns (pentru cucu90):

Trimite-mi mesaj privat, ai acolo la profilul meu.

| cucu90 a răspuns (pentru UbexFlo):

Nu pot ca sunt utilizator junior am incercat de 2 ori pana acum,, crezi ca daca imi dai tu id tau daca ai mess? ce zici intr mesaj,,

| cucu90 a răspuns (pentru UbexFlo):

Daca ai fb caut-ama Nicoleta Nicoleta sunt chiar nerabdatoare sa iti asc pararile,, multumesc

| UbexFlo a răspuns (pentru cucu90):

Nu te gasesc deloc sad Cauta-ma tu"Mihhaela Mya", am Singer la loc de munca big grin

| cucu90 a răspuns (pentru UbexFlo):

Nici eu nu te gasesc,, mai continui dar nu stiu de ce se intampla asa

| cucu90 a răspuns (pentru UbexFlo):

Ce poza ai la profil,, ca am gasit o gramada de mihaela mya,, dar fara 2 h

| cucu90 a răspuns (pentru UbexFlo):

Incearca sa cauti gabriela stefania yavuz

| cucu90 a răspuns (pentru UbexFlo):

Asa te am gasit dar nu ma lasa sa te adaug ca prietena, nu imi arata,, nu stiu ce se intampla

| UbexFlo a răspuns (pentru cucu90):

Numele asta l-am gasit si am trimis cerere de prietenie.

| UbexFlo a răspuns (pentru cucu90):

Da-mi mesaj si sa vad poate rezolv eu la confidentialitate, poate am acolo setat ceva.Da-mi mesaj ca sa te vad si sa te daug eu,.

| onasis1961 a răspuns:

Ochii care nu se văd se uită!

| cucu90 a răspuns (pentru onasis1961):

Serios? eu nu prea cred eu cred ca daca tii la o persoana atat de mult si ati trecut prin atatea si stiti aproape totul despre cealalt,, nu cred ca se uita ca nu se poate atepta cateva luni,, mersi dar u ma las descurajata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ti-a zis ca l-ai dezamagit, nu l-ai intrebat de ce? De unde sti ca este in America si nu se ascunde de tine?

| cucu90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai stiu ca nu se ascunde ca e acolo unde am zis,,pai da ca am vorbit cu o prietena pe mess care iubitul fetei e plecat tot acolo cu el,,si tipa respectiva imi explica ca el s-a schimbat foarte mult acolo etc,, si el a vazut conversatia pe mess si eu nu am sters o deoaarece stiam ca o sa intre si vroiam sa o vada,, dar a inceput cu altele si o gramada de motive,, ca eu nu vad esentialul care e ala? ca nu ma mai vrea? nu cred asta! i am spus ca nu renunt la el chiar daca e acolo sI el mi a spus ca o sa imi schimb parerea despre el dar eu nu cred nimic si nimeni nu o sa ma faca sa imi schimb parerea despre el nici macar el. acum spuneti mi voi,, sunt o proasta sau doar incapatanata? eu il vreau inapoi ma gandeam sa il las in pace sa analizeze toata situatia,,

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,cred ca el si-a gasit pe altcineva acolo, sau este gelos si nu are incredere in tine si de aia prefera sa nu mai vorbeasca cu tine crede ca tu il inseli aici si el te asteapta acolo sunt multe variante, eu zic ca daca te iubea in maxim 3 zile dadea un semn, sau nu stiu ce sa cred e cam complicat, poate altcineva are alta varianta happy

| cucu90 a răspuns (pentru pisicutzamik):

Multumesc da nu stiu ce sa cred,,,, si nu prea cred ca are pe alta chiarr daca e spune o gramada de lucruri care dor,, dar ..nu stiu mersi