| vikirikimiki08 a întrebat:

Hei! Bună! Acum ceva timp m.am despărțit de prietenul meu iar la câteva zile ne.am întâlnit să clarificăm lucrurile. ( am stat 6 luni impreuna ) Totul a decurs ok doar ca el m a sărutat și când am plecat mă ținea de mana ( menționez că am stabilit de comun acord să rămânem prieteni? ) deci...ce concluzie să iau?

14 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Doua posibilitati: Ori nu stii ce vrei si nici cum sa o exprimi in cuvinte pe intelesul lui, ori este el atat de indragostit de tine incat aude doar ce vrea si uneori nimic.

Clar in mintea lui inca sunteti impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrea prieteni cu beneficii(include si sex).
S-ar fi gandit ca poate sa te sarute cand are chef, si fara sa fie in o relatie cu tine.

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate era sarutul de adio!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Da,e cum zici tu cel mai probabil,dar nu ne-a zis diaologul lor,gen, a sarutat-o asa, fara sa zica nimic, sau la plecare nu a zis nimic, s-a dus ca la bar? laughing

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, e greu sa "iei" concluzii fara amanunte sau imagini de la camerele de supraveghere, macar big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Poate facem rost smug

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm, nu stiu ce sa zic, exista pe TPU probleme mai grave care asteapta sa fie descalcite de catre noi! cred ca aici s-a facut tot ce se putea laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Daca gasesti una, ma chemi, vin imediat laughing

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut ca sunt pe locul 2 astazi, am 16 raspunsuri laughing foarte activa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Ce inseamna sa bei cafea, pacat ca m-am lasat...

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi trece si mie imediat happy
Weekend placut!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

La fel si tie happy
Have fun there!

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Ii place de tine, daca te-ar fi iubit cu adevarat ar fi insistat sa va impacati si sa nu fiti doar prieteni.

| TheGreatPerhaps a răspuns:

Ca inca te place si vrea sa va reuniti destinele. Casa de piatra!