| bloonduta a întrebat:

Sunt de 5 luni cu un tip care ma place din clasa a 7-a.La scoala ma lua in brate ma intreba ce fac si alte chestii dragute.In clasa a8-a in primul semestru a facut la fel pana intr-o zi cand mi-a cerut id-ul. I l-am dat si pe mess vorbbea cu mine imi dadea pupici etc....Intr-o seara m-a intrebat daca ma combin cu el si i-am zis ca da pentru ca parea ca ma iubeste. L-am rugat sa nu spuna la nimeni si nu a spus.La scoala nu ne comportam ca si cum am fi impreuna. Cand m-am intors dintr-o excursie o colega de-a mea (care nu stia ca suntem impreuna ) mi-a spus ca o lua in brate in parc crying Cu mine nu face asa abia daca vorbeste la scoala. Ma vad cu el uneori dupa scoala ca sa mai vorbim si ne pupam. Dar de cand am aflat de la colega mea as cam vrea sa ii dau papucii...Nush ce sa fac crying Voi credeti ca ma mai iubeste ce sa fac? Va rog sunt disperata crying il iubesc

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey e si greseala ta ca ai ales sa ascunzi relatia.De ce ai facut-o? E cea mai mare jignire.Ma mir ca a ales sa-ti faca pe plac...

Din moment ce tu ai ales sa tii ascuns acest fapt, de dragoste, probabil i-ai dat impresia ca ti-e rusine cu el sau doar te joci.De-aia nu s-a axat exclusiv pe tine!

Vorbeste cu el si invata ce inseamna o relatie adevarata!

| bloonduta explică (pentru I'mPerfect(a)!):

Nu am vrut sa imi ascund relatia pentru ca imi este rusine deoarece nu imi este dar daca se afla toti incepeau sa barfeasca si relatia noastra nu ar fi durat nici o luna poate deoarece am vazut la alte colege si asa se intampla

| Neimportant a răspuns:

Bună!
Poate ar trebui să discuţi cu el între patru ochi şi să îl întrebi ce s-a întâmplat. Dacă sunteţi împreună de atâta vreme meriţi totuşi un răspuns. Dacă chestia asta este adevărată eu zic să îl părăseşti, chiar nu are rost să stai cu un tip care se ia în braţe cu altele... Iubirea mereu doare dar o să existe şi clipe de fericire. Calmează-te.
Sper să reuşeşti să treci peste problema asta!

| cinenuvedenustie a răspuns:

Iarta-i tot!

| R3spy a răspuns:

E CURVAR NENOROCIT rolling on the floor dai papucii mai taie din el da-l dracul laughing

| beforeyou a răspuns (pentru R3spy):

rolling on the floorcurvar ra parca ma vad pe mine in el