| Cedry2k1995 a întrebat:

Ce parere aveti despre tiganii din romania? ati vrea sa dispara? va place de ei? ce ati face daca ati fi presedinte in privinta tiganilor?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cei care sunt cinstiti sa isi vada de viata lor, iar cei care fac gafe sa-i trimita in honolulu sau sa fie pedepsiti toata viata cu munca dura si mancare de proasta calitate.

| MioaraParalescu a răspuns:

Tiganii sunt cei mai prosti din lume.Prietenul prietenului meu avea o sora si tiganii, au rupt-o in bataie, si biata fata avea doar 7 ani!

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Ma sa stii tu ca nu sunt toti la fel.Prietenul meu este tigan happy Si il iubesc. Iubesc felul lui de a fi, iubesc tot la el! Ma inteleg bine si cu parintii lui. Deci nu e chiar asa cum crezi tu.Se vede prin intrebarea "Ati vrea sa dispara?" ca esti rasistlaughing Sau ti-ai luat prea multa bataie de la eilaughing).

Răspuns utilizator avertizat
| onlymistery a răspuns:

Eu nu am nimic cu tiganii. Nu-i urasc pentru ca nu mi-au facut ceva rau si consider ca trebuie tratati ca atare. Sa aiba aceleasi drepturi ca si noi, dar si obligatii. Pana la urma sunt si ei oameni ca toti ceilalti. Doar pentru ca poarta fuste lungi sau au tenul mai inchis la culoare (unii dintre ei) nu trebuie aratati cu degetul.
N-as vrea sa dispara.

| Cedry2k1995 explică:

Nu alexandrs nu mi-am luat bataie niciodata de la tigani... dar. adevarat ca sunt rasist. dar. ei fac tara de ras frate. destul de des romanii in alte tari sunt confundati cu tiganii ceea ce este destul de urat si deranjator. mergi pe strada si un copil tigan te injura si isi baga si isi scoate ia o piatra si iti da una in cap. deci esti de acord cu genul asta de comportament?

| Românul0005 a răspuns:

Foarte rea, sunt rasist, sunt la un liceu plin de țigani, toți au figuri, amenință lumea, bat alți copii și fură, îi urăsc și sper ca într-o zi să dispară de finitiv că prea au distrus țara și au făcut-o de râs, România s-a umplut de ei și problema că ei promovează incultura și 70% din ei sunt analfabeți. Nu toți sunt așa doar 95% din ei, cunosc și de treabă dar majoritatea sunt cum am spus mai devreme, acum este o problemă gravă cu ei, să vedeți peste câțiva ani când o să devină majoritari iar românii minoritari, să vedeți atunci cum o să crească criminalitatea în România și furturiile. Treziți-vă români, până nu este prea târziu!