| miky2015 a întrebat:

sunt fata,, cum as putea sa rezist mai mult..sa nu mai obosesc asa repede in timpul..sexului happy

11 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ca pentru orice activitate fizica ce necesita rezistenta, secretul este antrenamentul.

| miky2015 explică (pentru Kaℓi):

Dar nu exista niste pastile sau ceva?/

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe parcursul fiecarei reprize sexuale sa schimbati mai des/de mai multe ori pozitiile active cu cele de relaxare, pentru ca fiecare sa "munceasca" in functie de rezistenta sa. Spor la "lucru". happy

| neutrino a răspuns:

Nimeni nu te obliga sa nu tragi si un pui de somn. O alta varianta ar fi sa iei cate o gura-doua de ..cafea, din 5 in 5 minute.

| Staind a răspuns:

Stai pe spate.

| miky2015 explică (pentru Staind):

Aceeasi senzatie de oboseala o am happy

| Staind a răspuns (pentru miky2015):

De parca dai tu in el, nu invers. Pwp

| Eduaard a răspuns:

Exersează laughing

| Dey09 a răspuns:

De ce sa nu obosesti?

| miky2015 explică (pentru Dey09):

De ce obosesc asa repede? laughing oare ca, cu fostul nu dura mai mult de 5 minute? laughing ce sa fac in situatia asta? abia. termina un numar.laughing

| Dey09 a răspuns (pentru miky2015):

Ideea era" de ce sa NU obosesti" si cu ce obosesti de parca tu impingi in fine...