| Cineva_Cineva_1998 a întrebat:

Buna ziua
Am 18 ani 1.80 si 67 kg sunt jucator in liga a3a pe postul de atacant joc foarte bine dar problema este ca obosesc foarte repede prin minut 60 sunt "mort", ati putea sa ma sfatuiti in vreun fel
Ce medicamente as putea lua ca sa rezist mai mult pe teren?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

La antrenamente tragi din greu? Faci ture de teren si toate chestiile astea? Ti-as recomanda sa lucrezi si suplimentar. Pe langa asta, sa stii ca sportivii, in special jucatorii de tenis, isi fac anumite analize la clinici specializate, analize care le arata ce le lipseste din corp. Pe baza acestora isi prepara bauturi care sa suplineasca lipsurile. Sigur, nu ne comparam noi cu ei, nu putem vorbi aici de clinici sofisticate din strainatate, insa cateva analize poate ti-ar trebui si tie. Poate ai deficienta de ceva.

| RAY a răspuns:

Mai multe sprinturi mai mult culturism in special genoflexiuni cu 2 gantere, si bea mai multa apa, fructe, legume, proteine, grasimi

| Cineva_Cineva_1998 explică:

Voi incerca sa va urmez sfaturile amandurora mai ales ca echipa mea se bate la promovare in liga a2a unde concurenta este mult mai mare