| anonim_4396 a întrebat:

sunt impreuna cu prietenu meu de 2 luni jumatate.in primele saptamani vorbeam prin mesaje si ma suna. dar, de la o vreme nu ma mai suna, numai da mesaje.se comporta astfel, el spune ca ma iubeste, dar...nu stiu. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| MihaiPloiesti a răspuns:

Eu zic ca e momentul ca tu sal surpinzi mai placut, sa faci in asa fel inkat sa il obligi sa se indragosteasca de tine pentru a doua oara.Eu am trecut prin asa si asta a fost solutia crede-ma.

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E muult mai simplu sa il intrebi pe el direct!

Spune-i ca vrei sa va vedeti si atunci ii spui ce te nemultumeste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai are creditrolling on the floorii crizathinking