| anastasia3345 a întrebat:

Sunt impreuna cu prietenul meu de 6 luni dar de aproximativ 2 eu simt ca nu il mai iubesc si nu mai am dorinta aia sa ies cu el cum era inainte. M-am gandit sa ma despart de el dar el imi spune in fiecare zi ca ma iubeste si vrea sa ma vada mai repede. El are 17 ani eu 16, suntem la licee diferite. El face fotbal eu handbal iar timpul nostru impreuna este cam limitat din aceste cauze. Nu stiu ce sa fac, poate e ceva gresit la mine, el ma iubeste foarte mult dar eu nu mai simt la fel. Va rog spuneti-mi ce crede ca e bine sa fac. La inceput l-am iubit foarte mult si nu trecea o seara fara sa ma culc cu el in gand.

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Daca nu-ti mai place, desparte-te, ii faci mai mult rau lui. Doua persoane nu pot fi impreuna daca iubirea nu e impartasita.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fii sincer cu el si spune-i adevarul.