| Pufffosenie97 a întrebat:

Sall! si An Nou Fericit! anul ista vreau sa fiu mai indraznet fata de iubita mea.Eu o iau in brate si o sarut..cateodata ma i-a valul si o sarut pe gat, incerc sa ii pun mana pe fund..cred ca si-a dat seama dar nu pare ca o deranjaza..dar..nah..sunt baiat si o iubesc foarte mult suntem impreuna de vreo 5 luni dar eu o iubesc de mai mult timphappy ideea e ca eu vreau mai mult.Sa nu credeti ca sunt genul de baiat care vrea numai sex de la ea..nu,o iubesc si vreau sa o fac fericita.
Iar intrebarea mea e: cum sa ii zic ca vreau sa facem dragoste? sau macar petting?
Mentionez ca avem amandoi 15 ani si suntem virginihappy vreau sa stiu cum credeti ca ar trebui sa ii zic eu fiind mai timid..chiar nu am nicio idee ce ar trebui sa facsad
Help me!

12 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Daca ii spui asta iti va aminti de toti sfintii. laughing

| Pufffosenie97 explică (pentru Xtadelo):

Dar nu vreau sa ii spun asta asa..direct..mai pe ocolite..sa o fac sa isi de-a ea seama.big grin

| Pufffosenie97 explică (pentru Xtadelo):

Dar nu vreau sa ii spun direct.mai pe ocolite..si nu cred ca va reactiona asa de rau.

| Xtadelo a răspuns (pentru Pufffosenie97):

Este prea mica.S-ar putea s-o pierzi din cauza asta...

| Nelamuritul a răspuns:

Ba fii mai indraznet popo,ia-o de cur etc., ca sa ajungi sa faci sex trew sa faci pasi de bebelus, duo la tine acasa de mai multe ori si incepe usor usor sa pui mana unde nu trebuie, dar suptil, da vezi nu dupa 3 intalniri la tine, data hai sa facem sex, nu, usor usorhappy.

| Alison95 a răspuns:

E normal sa nu iti zica ea prima asta. intreab-o daca vrei sa faceti ceva mai mult. uite-te in ochii ei. ia-o in brate. spune`i ca trebuie sa faceti pasul asta daca va iubiti, etc. daca nu, asta e..va trebui sa te masturbezi in continuuare!

| Flaviia16 a răspuns:

Sincer mie de mi-ar spune prietenul asa ceva i-as da papucii in secunda 2 happy totul trebuie sa vina de la sine happy Dar cel mai probabil nu e pregatita sa faca asta deci meci sanse! Daca iubesti o persoana o astepti pana se simte pregatita, nu o fortezi sa faca o alegere happy

| Deyaforyou a răspuns:

Ia`o cu usurelul...cunoasteti-va mai bine si dezvoltati-va increderea unul fata de altul. Apoi, exista 2 variante: Orii ii spui direct, ori ii dai intalnire intr-un loc dragut(hotel, motel etc) si lasati-va dusi de val.
Happy New Year 2013!

| ɱɨƙӭ a răspuns:

Intreab-o daca te lasa sa-i bagi penisul in cavitatea ei bucala...

| Andrei_Neagu_1993 a răspuns:

Eu ştiu din experienţă că dacă început să o dezbraci începesă îţi mai dea câteva palme după aceea şi nu se mai întoarce la tine niciodată....Acum cred că depinde şi de temperamentul fetei dar în general nu este pregătită

| AddaLov3 a răspuns:

E prea mica... la 15 ani totusi` mai asteapta sh ulaughing

| Yagammi a răspuns:

Cam ar trebui sa vina de la sine.
Pentru o virgina nu este prea bina sa intrebi.
Este un pas mult prea mare pentru ia
Normal singuri intr-o camera (un pahar de ceva nu strica pentru a desmorti sentimentele)
Si de la un simplu sarut poti sa ajungi departe.