| Ionela22222 a întrebat:

Buna, sunt in a3a zi de menstruatie, dar in prima zi mi-a curs un lichid maroniu (foarte putin), iar in urmatoarele zile nu mi-a mai curs nimic..sa ma ingrijorez?! (Am intretinut relatii sexuale)

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ai întreținut relații? Dar cum au fost protejate sau ne? Eu zic sa nu te îngrijorezi.

| Ionela22222 explică (pentru Sofer):

Au fost neprotejate, dar sotul meu este sigur ca a iesit la timp...si am folosit si un test de sarcina care a fost negativ, dar iti multumesc!

| Sofer a răspuns (pentru Ionela22222):

De la ultimul contact care a trecut 21 de zile ai făcut testul sa vezi?

| Ionela22222 explică (pentru Sofer):

Da, am facut si este negativ..deci este ok!