| Mirkutza99 a întrebat:

Hei TPU am si eu o problema. Sunt la prima menstruatie in a 7. a zi. In primele 3 zile mi.a curs mai mult iar de trei zile imi curge mai putin. Ieri in schimb mi.a curs foarte foarte putin. Dar azi insa mi.a curs (putin) un lichid roz deschis spre maroniu. Poate fi asta din cauza ca mi se va termina sau este ceva anormal? Va rog ajutati.ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CryShiAtat a răspuns:

În general mesntruaţia durează lunar maxim 7 zile. Modul de curgere este diferit, fie curge mai puţin la început gen 2 zile apoi mai mult iar în ultimele 2 zile iarăşi mai puţin fie invers. Iar spre sfârşit,, roşuk" nu mai este atât de,, intens". Te pup! :*

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, cel mai probabil, menstruaţia este "pe terminate" happy

Vezi alte detalii în răspunsurile pe care ţi le-am dat la întrebările anterioare...

Toate cele bune.

| vatasanumaria a răspuns:

Nu este anormal. cand se termina isi schimba culoarea