| Ririru a întrebat:

Buna :*. Sunt in pana de ideei! Pe 25, e ziua de nastere a iubitului meu. Face 17 ani. Ce as putea sa-i cumpar?! El mi-a luat un inel si o bluza, dar eu habar n`am ce sa-i cumpar. Baieti, ideei? Fetelor, voi ce i-ati cumparat iubitului? happy Funda.

6 răspunsuri:
| ioana_6604 a răspuns:

Buna,,
Un ceas, o camasa, o bratara, un lantisor, un tricou, o emblema a echipei preferate de fobal, un parfum...etc

| 7cLicK a răspuns:

Depinde de el, depinde de banii tai, daca ai 50 de ron sunt multe lucruri de cumparat...si nu conteaza in sinea faptului cadou' ceva sa fie de la tine tongue...o bluza/tricou, o minge (football, basketball)depinde de ce ii place, un hanorac la vreo 60 de ron, plazza Italia, sunt multe cadouri

| ioanaioana a răspuns:

Eu i-as lua un tricou si un parfum

| AikkoxD a răspuns:

Http://i.imgur.com/Sh11W.jpg - glumeam :))

Poti sa-i iei un set de parfumuri gen: https://www.avonconnects.com.ro/docs/DOC-2583

http://images1.okr.ro/......00_700.jpg

http://www.echemist.co.uk/productmedia/hugo-boss-selection-edt-for-him.jpg

Sau ia-i un tricou, o sapca, vezi si tu ce ii place cel mai mult, doar n-o sa ii iei o masina?

Da asa ceva special, poti pune o poza cu voi doi intr-o rama si i-o faci cadou 8-> si scrii pe spate ceva frumos, te iubesc, d'astea :) bafta

| bogdan_5596 a răspuns:

Un tramvai

| BossMan a răspuns:

Cel mai tare cadou ar fi sa il lasi sa te fu., ar fi cel mai tare cando, sh sa nu uiti, ce a zis utilizatorul Aikko10 sa nu uiti de duralex. succes