| adatvp a întrebat:

sunt in zodia varsator si m-am indragostit de un scorpion. El sustine ca ma place mult, ba chiar cand suntem impreuna se comporta foarte frumos cu mine, ma alinta, si sustine ca ar vrea sa avem o relatie serioasa.
Problema e ca atunci cand nu mai suntem împreuna" uita sa raspunda la mesaje... " spune ca face pe inabordabilul sa vada ce fac eu, si sa ma enervaze.e destul de ciudat pentru ca nu imi dau seama daca el chiat tot ce a spus a spus la vrajeala sau a fost serios si e putin mai complicat el. Ce credeți?
Dau fundita

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-as sugera sa iti faci cu randul cate un iubit din fiecare zodie, fiindca doar asa vei putea sa-ti formezi si sa tragi o concluzie precisa/sigura privind caracterul fiecaruia. Procedand astfel, pe baza celor observate vei putea stabili gradul de compatibilitate dintre voi, dar mai ales care incearca doar sa te "abureasca" si sa te ameteasca cu declaratii de iubire caracteristice fiecarei zodii; nu-i asa? big grin

| Alinuca776 a răspuns:

Deci... Eu sunt obsedata de zodii si stiu chiar foarte multe despre acestea. Eu te sfătuiesc sa stai liniștită, scorpionii sunt mI mistocari Dar dacă zici ca se comporta chiar așa frumos cu tine cand suntti împreună atunci nu ai de ce sa iti faci griji. Si inca ceva, nu încerca sa il verifici prea des căci scorpionii sunt ciudați si nu le plac regulile. Bafta!