| pufulete2021 a întrebat:

Bună,sunt îndrăgostita de un bărbat căsătorit din satul meu el are 2 băieții unu de 15 și unu de 20 de ani, el sta în concubinaj de aproape 18 ani cu mama copiilor,am făcut o greseala,am avut o aventura cu el, și el ma tot cauta zice ca ma iubește, i-am zis ca are acasă, zicea ca n-o mai iubește ca dacă o mai iubea numai umbla după mine, i-am zis sa se despartă de ea dacă n-o mai iubește zicea ca sta cu ea pentru copii.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce varsta ai? dar acest barbat?

| XxBlueRosexX a răspuns:

Vrajeala ieftina a vrut doar sa te bage in pat si atat altfel o lasa pe cealalta, eu am fost amanta o data si nu a fost deloc ok pentru ca aflasem dupa cateva luni ca el de fapt era casatorit cand a uitat sa isi dea jos verigheta, atunci m-am prins si i-am dat papucii.
Lasa-l ca e mai bine crede-ma nu are rost sa te complici da-ti seama ca va zice lumea daca se afla prin sat, ai grija

| Violleta2022 a răspuns:

Cupleaza crierasul si da-i pace, ca un curvar care a mers cu tine, probabil ca mai are vreo cateva femei cu care se culca prin sat.

| MihaiMB a răspuns:

O chestie iti spun sa te gandesti ca din ce observ, pe tine nu te deranjeaza ca el este cu cineva si are copii. Sa fi sigura ca daca se va desparti de aceea femeie si va fi cu tine si pe tine va lasa la un moment dat pentru una mult mai buna.

| AlexCriss2000 a răspuns:

Urmează întrebarea...