| indragostituspun a întrebat:

Sunt indrogostit de o fata cu care m-am certat de multe ori si acum ne-am inpacat, ieri am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si daca inca ma mai place mi-a zis nu si mi-a dat ignor aznoapte i-am trmis 6 mesaje in care i-am povestit tot.am facut o groza de lucruri pentru ea si ea pentru mine mai nimic. Ce ziceti sa mai incercr sau so las balta?

5 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Opreste-te!

| indragostituspun explică:

Aim m-a lasat un mesaj in care mi-am cerut scuze in tote feluri posibile si mi-a pus asta :-H

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa mai incerci dar sansele sa mai fie ceva intre voi sunt infime.

| lolyanna a răspuns:

Pai daca spui ca tu ai facut multe pentru ea si ea pentru tine nimic inseamna ca nu tine atat de mult la tine,ci mai degraba profita de tine,daca tu chiar o placi nu ar trebui sa renunti,dar punete si tu in locul acelei fete, tie ti-ar place ca una sa te tot streseze o data ce ai spus deja nu? dar ea mai poate sa fie si tipul acele care manipuleaza si careia ii place sa fie bgata in seama si pentru care trebuie sa lupti, dar parerea mea este ca daca chiar tinea la tine nu te lasa sa astepti atat si sa iti da ignor.Deci eu as alege sa ma opresc aici.Sunt multe fete pe lume, o sa iti gasesti tu una care o sa te apreciezehappy

| Irina34 a răspuns:

Pai.sa stii ca si mie mi s-a intamplat cu un baiat.Si eu l-am refuzat si n-am mai vb cu el desi il placeam mult.M-am intimidat si m-am rusinat noua fetele ni se mai intampla defiecare data cand ne indragostim.Da mai incearca cu ea ca s-ar putea sa te accepte.Succes! Funda?