| MaDuTzZuL a întrebat:

Cum Pot Cuceri O Fata? Imi Place Foarte Mult De o fata pe nume Andreea si de multe ori am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna ia mi-a spus ca nu Motiv. (nu te plac) apoi i-am spus ca ok mai vorbim. am incercat sa o Ignor... si s-a suparat pe mine Ce e De Facut?

5 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Daca a spus ca nu te place, nu mai vorbi cu ea.
Pa, pa.

| AnneMarie78 a răspuns:

Pot sa spun din propria parere. Cand ii place unui baiat de mine imi place sa se tina dupa mine un timp, sa se comporte frumos si sa ma respecte.Sa incerce sa imi ife cel mai bun prieten, si daca nu mai ma baga in seama sa nu mai ma bage deloc.

| rusnacvalentin a răspuns:

Ar fi bine sa afli de la prieteni, prietene si ii place, chiar si ce fel de baietii o atrag daca iti place cu adevarat de ea cred ca vei putea sa te schimbi un un pic

| Didii_Diutsaa_1997 a răspuns:

Daca nu te place fata las-o in pace..Mai sunt si alti baieti pe lumea asta.

| MaDuTzZuL explică (pentru Didii_Diutsaa_1997):

Poate ai vrut sa zici ca mai sunt fete. nu baieti k nu-s Gay big grin mersi de reaspuns. big grin