| Beiibby a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema...
Sunt cu prietenul meu de la Craciun.La inceput totul a fost bine si frumos dar de la un timp a inceput sa ma sicaneze, gen: da-mi si mie id prietenei tale ca vreau sa o "trag" de gagica etc.Eu ca o proasta "puneam botul" iar cand a observat ca m`am suparat a spus ca doar a glumit sa vada ce spun.Cand vrea a ma enerveze incepe cu subiecte de genul :m`IO dai si mie pe colega ta" pentru ca spune el ii place cand ma enrvezstraight face
De cateva zile tot insista sa avem contact sexual cu toate ca i-am repetat de foarte multe ori ca sunt virgina si nu ma simt pregatitathinking mi-a spus ca nu trebuie neaparat sa ma dezvirgineze, ca putem face altfel(ceea ce m-a enervat si i-am spus ca vreau sa ne despartim). Cand i-am spus asta mi-a zis : "Bine gata nu iti mai spun sa o facem, dar ma lasi sa ma duc la altele?"

Nu stiu ce sa mai cred
Help pls sad
Ms pentru viitoarele raspunsuri:*:*

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Sincer. parca ar profita de tine. Daca ii place sa te enerveze se vede ca nu prea te iubeste sau ca nu tine la tinestraight face Daca mai vrea s-o si faceti. e clar cum e el straight face

Eu zic sa iei atitudine, sa nu mai crezi tot ce zice el, sa nu-l lasi sa se duca la altele, asa te-ai putea duce si tu la cati vrei, si n-ar mai fi nici-o relatie.

Daca nu vrei sa te desparti chiar asa din prima de el poti sa-i zici ca esti satula de astea si ca data viitoare cand iti face ceva te desparti de el. Si presimt ca o sa se intample repede thinking

Eu zic sa termini cu el. :d

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu zic sa il parasesti urgent. Baiatul asta e un golan si nu te respecta deloc. In secunda 2 dupa ce vei face sex cu el, se va face ca nu te mai cunoaste.

Răspuns utilizator avertizat
| carnat a răspuns:

Lasaaaallll, e un maree badaraaannn

| Madalichka a răspuns:

Vrea sa se duca la altele, inclusiv la colega ta, dar te-a mintit ca e o gluma, pentru ca a vazut ca te superi si a vrut sa evite cearta.
Iar faptul ca te forteaza spune despre el ca nu te merita.
Eu zic sa-i dai papucii si sa nu te mai uiti in urma. E clar.

| pap3rclip a răspuns:

Broke up! hai mai nu poate rezista o luna fara sex e cam perv, mda dwci desp!

| Andreiiia a răspuns:

Sigur poti gasi unul mai bun :*. E un baiat foarte neserios.Si mie mi s`a intamplat x-(. Eram cu un baiat, iar el se dadea la toate prietenele de fata cu mine.Nic eu nu stiu ce sa fac. Dar inca nu m`a intrebat de sex laughing. Eu zic sa te desparti :*.