| AnNOniMa876 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 saptamani, am mai fost cu el 3 luni in vara,il plac mult si tin la el, de exemplu vreo 2 zile nu am vorbit deloc si chesti,apoi aseara a inceput cu glumele a spus ca ne despartim (in gluma) m-a enervat destul de mult glumele lui si am inceput sa-i vorbesc in sila i-am sppus "ok,bine dar care este motivul" nu mai mi-a raspuns apoi l-am mai intrebat o data si a spus ca nu ar niciun motiv si ca a glumit si ca tine la mine si ma iubeste mult, apoi am mai vorbit un pic si el a spus ca se duce sa manance si ca vorbim mai tarziu ..nu mai mi-a dat niciun mesaj,tot eu i-am dat mesaj cu noapte buna desi tot eu l-am bagat prima in seama si ura ca astazi el sa ma bate in seama si nu m-a bagat in seama deloc,nici macar un mesaj,si ma dernjeaza ca-i asa rece,si sunt momente cand vreau sa ma despart de el de nervi,dar tin mult la el si nu pot ajutati-ma va rog cu un sfat, sa am rabdare sau sa ma despart de el. fundita :*

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sfatul meu este sa nu iti mai pierzi timpul cu cineva care nu te merita, azi te cunoaste si maine nu[ cam asa ceva ]asta nu este relatie

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Chiar daca tu esti cu el, cu siguranta ca el nu este cu tine, ci, cel mult, este si cu tine. Asadar nu poti pune problema despartitului, pentru ca nu poti desparti o legatura care nu exista.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cati ani ziceai ca ai?, asa sa fie si in casnicie sa vorbiti o zi si 20 nu