| George9500 a întrebat:

Buna sunt intr-o stare naspa de 2 3 luni adevarul este ca am vorbit cu o fata zilnic aproape eu o iubeam mult..si credeam ca ea nu ma uibeste pe mine ....pana cand a inceput sa mi puna pupici multi si chestii dastea pana am aflat ca era o faza ca daca ma duc la petrecerea unui prieten...si un prieten a intrrebat.o cu cine mergi la petrrcere cu george (eu) si ea o zis oooo iubix♡♡ ...si crrdeam ca a fost o farsa si apoi am fost la ea in cartier ...inainte cu o zis sa merg in cartieru ei am vorbit cu ea si ea o spus ca nu pot veni ca vine nush cine si m-am enervat. ...si apoi m.am dus ...am ajuns se uita la mine si eu la ea si zambea dar eu imi luam rapid privirea... ...si de atunci e isi tot da poze gen prietenii iti sunt alaturi in momentele grele ...si chestii dastea zicea pe retelele de socializare ca e suparata.....etc ....se mai poate ca dupa 2 3 luni de cand s.a intamplat sa ma impac cu ea? Tin foarte mult la ea

Răspuns Câştigător
| Jupananr1love a răspuns:

Sunt fata, si stiu ce simte, noi fetele așteptăm mereu sa faceți voi primul pas, si din cate am citit, este o fata foarte speciala pentru tine, vreau sa te sfatuiesc ca daca nu ai curaj sa vb in fata cu ea ar fi foarte frumos sa ii scrii o scrisoare in care sa-i spui Cati pare rau ca ai gresit si ca inima ta e la ea... Si cv de gen ca in ochii ei gasesti 1000 de sperante... + un trandafir si un pupic pe obraz, ai cuceri-o! Succes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am înţeles mare lucru din ce ai tastat, dar da.
Dacă aţi fost prieteni vă puteţi împăca chiar şi după o "pauză" de ani de zile.
Nu strică să îi spui că ţii la ea, poate ajută.