| o fetitZa dulCeE :X a întrebat:

Buna sunt mihaela si am 13 ani. mie si la cateva din prietene ne place de un baiat. cele doua fete au facut cunostinta cu el, si mie imi este rusina ...va rog dati-mi un sfat ...cum sa vorbesc cu el? il iubesc pe baiatu acela dar nu stiu cum sa vorbesc cu el crying!

Răspuns Câştigător
| pinkpanther_4414 a răspuns:

Draga mea, stai linistita ca nu s-au ascuns toti baietii frumosi, o sa iti gasesti si tu unu dupa care sa nu umble atatea fete.Asteapta si tu sa cresti putin...

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dragostea nu are varsta, daca il placi cu adevarat, fa-te vazuta, zambeste-i cat mai des, vb frumos cu el, stai des in preajma lui, apoi lasa-l pe el sa actioneze ca e baiat la urma urmei...

| Encore a răspuns:

CUm sa-l iubesti daca nu au vorbit niciodata cu el? rolling on the floor

| Instinkt a răspuns:

Du-te si bagate in vb cu el poate si el te plac dar asteapta sa faci primul pas du-te pur si simplu la el ca de mancat nu te manancahappy

| snepy a răspuns:

Cum poti sa il iubesti, daca nu ai vorbit niciodata cu el?
imi pare rau dar confuzi Iubirea cu A Placea pe cienva
tie acum iti place de cineva, nu il iubesti

| o fetitZa dulCeE :X explică:

Am aflat multe despre el de la prieteni

| o fetitZa dulCeE :X explică:

Nu m-ati ajutat delooc straight face

oricum am rezolvat ...am vb cu o fata si am fc cun cu el :X:X:X

acum sunt cu el :X:X:X:

oricum nu m-ati ajutat ...niste raspunsuri de nota 1 pentru : Snepy, Legiuitoarea, Encorewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îl iubești la 13 ani?
Oare nu mai ai nimic de făcut la această vârstă: ceva școală, parcticarea unui sport, etc. decât să te îndrăgostești?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da peste el si prefate ca cazi joc cu cartile si el te va ajuta