| crawlerq6 a întrebat:

Sunt nou aici si am o intrebare destul de interesanta.
Deci povestea suna cam asa. Am o colega de cand eram in a 5-a si suntem tot in aceeasi clasa pana acum (a 10-a). Ne intelegem bine si o simpatizez deja de mult timp, cam de 3 ani. La un moment dat am fost impreuna, dar nu a durat mult (5 zile laughing )... De atunci am avut ceva prietene, dar interesant e ca tot timpul ma gandeam la ea. Ma simt bine in preajma fetelor, dar cand ma apropi de ea simt ca plesnesc. Pare sa aiba acel "ceva" pe care il astept. Oricum ideea e ca m-am facut de ras in fata ei de ceva timp, dar nu pare sa aiba nimic cu asta. Eu ma adresez orcarei fete in mod direct si cate odata o iau pe ea peste picior si mai scap cate ceva uratel de care se mai supara.
Ideea e ca nu stiu cum sa procedez pentru a ajunge intr-o relatie cu ea. Am uitat sa mentionez ca nu prea avem multe puncte comune, dar cand suntem impreuna singuri ne amuzam copios pe cine stie ce motiv.
Cam ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Iati sufletul in dinti si du-te si vb cu ea. Cereti scuze pentru toate vorbele tale si spune-i ce simti.De pierdut nu ai nimic poate sa ramana cum a fost inainte, dar de castigat ai.
Mult succes iti doresc.happy

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O cunosti foarte bine,vezi singur ca ti-e draga si nu ti-o poti scoate din minte,de ce o lungesti? Chiar daca te refuza, dupa o scurta perioada in care veti fi putin stanjeniti, veti fi iar ca inainte.Deci,nu ai ce pierde. Discuta cu ea si spune-i frumos ca ti-e draga de mult timp si ai vrea sa fiti ceva mai mult decat simpli amici...Nu e greu.Mult noroc!

| asul10 a răspuns:

Sunt de acord cu teotongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa clarifici ceva cu noi ca sa te putem ajuta, esti baiat sau fata?