| CrazyKiss a întrebat:

Sunt noua pe aici...dar as avea si eu o intrebare.Nici nu stiu cum sa incep.Imi place de un baiat, adica simt atractie fizica fata de el, si el simte la fel..sunt sigura doar ca nu imi spune nimic.As vrea sa fac eu primul pas dar nu stiu cum ..Sunt cam timida cand e vorba de sex(doar sex).Ce ma sfatuiti? Cum as putea sa'l abordez? El sta in acelasi apartament cu mine..Doar in alta camera.Mi-ar fi usor sa merg la el, doar ca nu am curajul.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RazvanAttilaRus a răspuns:

Eu zic sa mergi..il intrebi ce mai face...si dupa aceea totul va veni de la sine...CURAJ!

| CrazyKiss explică (pentru RazvanAttilaRus):

E genul de baiat care se lasa rugat, adica asa il vad eu..nu are curajul sau nu stiu.Are nevoie sa fie impins de la spate.Cred ca daca doar il intreb ce face nu e destul..Mersi pentru. raspuns oricum happy cuv "CURAJ" imi da puterilaughing :* sper sa iasa bine

3 răspunsuri:
| Georgeeeeeeeee a răspuns:

E prea uşor. oricum se va întâmpla cumva, de la cea mai mică discuţie pe hol, care va merge mai departe, sau de la câteva priviri.
dacă te duci la el, du-te cu un motiv, inventat sau nue prea uşor. oricum se va întâmpla cumva, de la cea mai mică discuţie pe hol, care va merge mai departe, sau de la câteva priviri.
dacă te duci la el, du-te cu un motiv, inventat sau nu

| Irimia_Irina_1992 a răspuns:

Spune-i ce simti. O sa vina un moment in viata cand trebuie sa iti invingi timiditatea si momentul asta e foarte bun pentru asta!