| sunshine_4210 a întrebat:

Sunt noua pe aici si vreau sa va povestesc ceva.Va rog sa dati foarte multa atentie intrebarii mele.Deci totul incepe aseara cand m-am culcat cu prietenul meu *tin sa mentionez ca nu am facut sex* dar am avut o fantezie si el mi-a dat cateva limbi >acolo.:". Pot spune ca mai sunt virgina nu?

8 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Da,sigur ca esti virgina.

| Lummy a răspuns:

Poti spune ca nu mai esti virgina in momentul cand ai un contact sexual cu partenerul.

| motherfucker a răspuns:

Sigur ca da. Dezvirginarea se produce dupa contactul sexual. Stai fara grija

| SMaricel a răspuns:

Esti virgina.

| Nixu a răspuns:

Da, inca esti virgina fizic... psihic nu stiu.

| Ana_5069 a răspuns:

Oarecum ai făcut sex.pentru că la asta se rezumă.sexul e ceea ce oarecum ai făcut tu. dragoste faci atunci când vă iubiţi. fără chestiile pe care tu probabil le.ai făcut.şi da, eşti virgină.

| paulapaulapaula25 a răspuns:

Nu prea stiu.dar cred ca da deoarece nu ti-a ejaculat in vaginhappy

| Alexa_1601 a răspuns:

Ma frate cand vad unele raspunsuri imi vine sa ma bat singuralaughing normal ca esti virgina stai linistita