| Adriana1243 a întrebat:

Buna sunt o fata mai mica la varsta si imi place de de un baiat cu ochii albastri si foarte dragut destept si de treaba si il placc foarte mult ce sa fac sa-i atrag atentia sa se indragosteasca de mine? Va rog spuneti fara intrebari de care va bateti joc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii cuceresc fetele, nu fetele baietii.Ne plac fetele care se comporta frumos, care arata bine(dar fara fuste scurte si 3/4 din sani la vedere,ca nu suntem interesati si le numim stii tu cum), care e inteligenta si stie multe lucruri.
Nu ne plac fetele insistente, care,, ne fac ochi dulci''.Le luam in ras si da, ne place sa cucerim noi intai.

| ksuper31 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu tuturor.Pe mine unul nu m-ar deranja daca o fata ar venii la mine, mi-ar zice salut si mi-ar cere id-ul.

4 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

...Paithinking cum sa'i atragi atentia.thinking
Incearca sa te imbraci putin mai... fain laughing

Dupa,...ce are daca ii zici tu salut? are ceva? Cand e singur, fa asta, ca sa nu zica ceilalti... ceva.

Dupa incepeti sa discutati, fii dragut, amabila, ma rog... ceva de genu'. Cere'i Id ..dupa...nr..sh gatahappy

| Adriana1243 explică (pentru Stassy):

Imi este rusine e de aceas varsta cu mine dar nu chiar nr. de tel. tongue.

| diana99999 a răspuns:

Daca esti mai mica de 13 ani eu zic sa lasi deoparte baietiiwinking Dar arata-i indiferenta, pentru ca nu baietilor nu le place asta. Si acel baiat o sa fie si mai atras de tine decat sa incerci tu singura sa-i atragi atentia prin haine, fapte, etc.