| adynutza65 a întrebat:

sunt o fata singura de 12 ani si vreau sa imi gasesc perehea daca e cineva interesat...
ca eu una m-am saturat sa le aud pe prietenele mele sa le aud cat sunt de fericite ca au un iubit asa ca vreau si eu.
eu sincer m-am saturat de singuratate si sa plang ca eu nu am pe nimeni

19 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

La 12 ani te-ai saturat de singuratate si plangi ca nu ai pe nimeni? Nu pereche iti trebuie tie, ci sa nu mai pui la suflet tot ce auzi. Tu vrei sa fii ca celelalte fete pentru ca asa ti se pare tie normal. In loc sa mergi ca o oaie dupa turma, gandeste-te ca la 12 ani e anormal sa ai un iubit - doar ca fetele vor sa tina pasul cu cele mai mari si se prostesc si ele ca "au iubit" si "sunt fericite". Ai inteles gresit niste lucruri, daca te intelegi bine cu mama ta sa discuti cu ea si sa crezi ce te invata. Ea stie mai multe decat prietenele tale de 12 ani.

| CoquineNoire a răspuns:

Buna.sunt o fata fara un cercel si vreau sa imi gasesc perechea de la cercel...

ca eu una m-am saturat sa le aud pe prietenele mele sa le aud cat sunt de fericite ca au o pereche de cercei asa ca vreau si eu.

eu sincer m-am saturat de singuratate in gaura de la ureche si sa plang ca eu nu am un cercel

| Iulian_Razvan_1998_TOWF a răspuns (pentru CoquineNoire):

Cred că ți-ai găsit cercelul

| Chgfbggb a răspuns (pentru Iulian_Razvan_1998_TOWF):

Hahaha

| Narcis2007 a răspuns:

Prietenele tale se prostesc doar...stai in banca ta pana au sa vina baieti la tine si ai sa te saturi de asta...

| MiK3L a răspuns:

Stai linsitita ca nu ai de ce sa plangi! O sa fie timpul cand n-o sa mai faci fata cererilor, dupa, parerea mea inca esti mica. Asteapta, ai rabdare. Si toate se vor rezolva! happy

| Destinee a răspuns:

Ok! Dar TPU nu e site de matrimonialelaughing

| babyliciousalexaa a răspuns:

Adyinutza cu cat esti mai disperata scuza-mi expresia atunci emani acest sentiment de nesiguranta. Orice om e frumos in felul lui incearca sa te pui cat mai bine in valoare si simte-te bine in pielea ta si vei radia de fericire iar apoi iti vei da seama ca prin faptul ca tu amani numai zambete si fericire in jurul tau multa lume chiar si de acelasi sex se vor apropia mult mai mult de tine.Nu trebuie sa plangi si toate la timpul lor decat cu omul nepotrivit mai bine il astepti pe cel care ti se potriveste asa ca tine capul sus ca daca il ti aplecat nu vei putea sa vezi cum trece sufletul tau pereche pe langa tine.Sa fi fericita, iubita si multa multa sanatate!

| kataking12 a răspuns:

Cautama la cata.mary... si vorbim acolo

| V1kkY a răspuns:

Poate nu este treaba mea dar nu este prea devreme pentru relatii, acum tu ar trebui sa te gindestil invatatura nu la baetzi

| fetitzadulke26 a răspuns:

Dar chiar daca esti singura nu iti cauta perekea pe net))e cea mai mare prostie,cauta-ti si u un iubit in clasa la tine sau in cercul de prieteni,vezi u, bafta, si spune-le prietenelor tale sa nu s e mai laude atata ca la varsta voastra nu asta e cel mai important

| Marius_3539 a răspuns:

Nu crezi ca ai tot timpul in fata?

| Munteanu_Seby_2000 a răspuns:

Ok... Ai Instagram?

| adynutza65 explică:

Va multumesc ca mi-ati deschis ochi
aveti dreptate sunt prea mica si am toata viata in fata
si cei care si-au batut joc sa ma pupe in...

| Patru_Denis_Petru_2000 a răspuns:

Bună dacă vrei te ajut eu, doar sa îmi spui când vrei sa ne vedem

| Ionut_Popica_1985 a răspuns:

Buna.ma numesc DORU din BUCURESTI.am 31 ani, necasatorit, nu am copii.sunt dragut, sincer, serios cu bun simt.doresc sa cunosc o fata,doamna draguta, sincera, serioasa din BUCURESTI.pentru relatie serioasa de viitor frumoasa, fara obligatii.cine doreste poate sa ma contacteze la nr.de telefon 0770230349

| Iulian_Razvan_1998_TOWF a răspuns:

Cred că ți-ai găsit perechea?

| Sebastian123258 a răspuns:

Și eu sunt sigur vrei sa fi iubita mea. Și nu accepta răspunsuri negative

| DavidA132 a răspuns:

Mă ofer că și eu vreau