| Uly_Iuly_1991 a întrebat:

Sunt timida si nu stiu cum sa atrag un biat. Il cheama alexandru. De el ii mai place si unei fete. As vrea mult sa stiu cum sa procedez in acest caz. Imi spuneti va rog?

Răspuns Câştigător
| Aly07 a răspuns:

Http://www.stilultau.com/blog/
Sper sa te ajute. Este un blog care incearca sa invete fetele sa faca ceea ce-ti doresti tu;)

4 răspunsuri:
| Rollwo a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat. du-te la el povestestei chestia asta si spune-i ca nu te-ai supara daca ar placea-o pe cealalta..iti zic eu ca o sa te vada trista asa si pe tine te va placewinking Fii tare! Hristos A Inviat!

| ciuciubel a răspuns:

Hai sa te invat happy dar sa nu profiti in viitor de raspunsul meu happy promiti?! deci...de cand lumea si pamantu barbatu cauta cea mai abila femela ca sa se reproduca, femeia se foloseste de trucurile ei ca sa-l atraga (acu miloane de ani se miroseau la cur cum fac cainii acum ca sa-si descopere partenerul ideal pentru a se reproduce) acum e divers dar conceptul e acelasi happy deci, arata-ti corpul in mod mai expresiv, fa-l sa creada ca esti dorita de multi masculi si ca nu-i singuru mascul care te doreste ..si iti mai zic un secret da sa nu mai zici la nimeni! promiti? barbati nu sunt atrasi de iteligeta femeilor, ci de formele lor senzualawinking fi cat mai senzuala, erotica etc si ai sa-l cuceresti, dar nu uita ca o sa te doreasca doar pentru corpul tau

| ciuciubel a răspuns:

Cu placere happy si succes