| robo888 a întrebat:

Sunt tot eu! M-a sunat iubitul meu si mi-a spus asa ca sa vin la el are o surpriza pentru mine.Ce sa fac? Sa merg sau sa nu merg?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Cum sa nu mergi sa-ti ofere ceea ce tu iti doresti?

| robo888 explică (pentru neutrino):

Pai nu vred ca va fi ce imi doresc eu.Va fi o intalnire ceva de genul:Iubito te iubesc f f f molt.Si eu ii zic da si eu ingerul meu
Si in fiecare zi e asa si e cham plictisitor doar de ziua mea m-a dus la suc si la piscina! Si atunci a fost cel mai frumos lucru din viata mea cu el

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fugi nu mai sta, poate iti va place

| DNSK a răspuns:

Sigur nu o cioba de perisoare si niste sarmale la ceaun

| Chriis a răspuns:

Ce ati` facut? smug