| Carmina_8428 a întrebat:

Eu mi-am sunat iubitul pentru ca nu ma mai sunat un timp si cand l-am sunat mi-a spus ca daca eu nu l-am mai sunat el si-a facut gagica dar ca pe mine ma vrea... ce sa fac?

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Renunta la el, nu te merita, nu e treaba ta sa-l suni, trebuie sa fie reciproc, si el da vina pe tine.Si daca te iubea, nu te insela, sa-si caute alta fata, alta iubita.In primul rand nu-i pasa de tine, daca asa de usor, te-a lasat pentru alta.

| Clarity a răspuns:

Eee lasa-l, vrea sa se joace cu amandoua. Spune-i ca iti gasesti tu pe altu numa asa sa razi de el; p, daca te vroia pe tine astepta sa suni nu lua care ii venea in cale, lasa-l sa plece big grin. Sa nu te intorci la el, ca te batwinking

| Aasdfghj a răspuns:

Pai daca te vrea pe tine de ce si-a facut alta gagica?laughing) mai bine il lasi...asta nu e motiv sa se desparta de tine pentru ca nu l`ai mai sunat.straight faceaiurea.nu te merita

| Piticaaaaa a răspuns:

E simplu...il dai dracu'.

| cineva_3888 a răspuns:

Cu aia vrea sa stea pe tine vrea sa te f**ta scuze de raspuns dur dar asa e sunt baiat si eu faceam din asteablushing