| MaryT a întrebat:

Ma confrunt cu o problema :am spus ca o urasc pe sora iubitului meu,cand,adevarul este ca tin la ea. Iubitul meu si sora lui au aflat, iar ei sunt suparati pe mine.Ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna! In primul rand nu vad care este motivul pentru care ai spus una ca asta.
Desigur...tu il stii. Explica-le care a fost motivul ce te-a indemnat sa faci asta. O sa inteleaga atata timp cat a fost un motiv rezonabil.
Altceva nu ai ce sa faci.Trebuie sa-ti explici faptele, atata tot.
Eu unul cred ca o sa se bucure cand o sa afle ca tii mult la amandoi...
Succes!

-Blytz-

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Comporta-te ca si cand ar fi vina lor.

| RAY a răspuns:

Pentru o fata vorbele conteaza mult, cereti scuze de la ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explica-le de ce ai zis asta si care e realitatea.

| doreal a răspuns:

Dar de ce ai spus asta? Ai spus-o la nervi sau asa ti s-a nazarit tie sa vorbesti urat despre ea?