| yonela199218 a întrebat:

tot eu va deranjez.acum cateva zile v-am intrebat daca pot fi insarcinata. ei bine mi-am facut testul si nu sunt. dar problema cu sanii nu e rezolvata.ma dor tot asa de tare si in jurul sfarcului au inceput sa fie albastri. ce pot face sa nu ma mai doara?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te duci la ginecolog cat mai repejor (maine sau vineri ca dupa aia vine week-end-ul).

| GenEu a răspuns:

Daca iei anticonceptionale e clar de la ele.
Daca nu, consulta un medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine ca ti l-ai facut... ei bine si cu sani du-te tot la spital ca nu vreau sa iti dau vreun sfat si sa nu fie bun.

| DeeaSporty a răspuns:

Eu iti sugerez sa te duci sa-ti faci un control medical.ca eu personal nu stiu ce problema ar fi