| ColourDreams a întrebat:

:*
A trecut multă vreme de când m-am despărţit de fostul meu iubit, care m-a rănit foarte rău deşi nu am stat mult împreună, acum am o lună şi ceva cu actualul meu prieten şi nu simt mare lucru pentru el, deşi îmi dovedeşte că ţine la mine, eu tot nu-mi pot lua gândul de la ex-ul, îl văd în fiecare zi la şcoală, s-a combinat şi cu o tipă de la mine din clasă... şi, într-un fel mă doare, mă doare că ne uităm unul la altul dar, doar atât. Nu ştiu ce să-l fac ca să-l uit o dată! Vă rog daţi-mi un sfaaat! Vă mulţumesc. Fundiţăă :*.

Răspuns Câştigător
| FesCuDungi a răspuns:

Mai bine incearca sa te concentrezi pe relatia actuala, mai ales ca baiatul cu care esti acum iti demonstreaza ca tine la tine, deci nu ii da cu piciorul, s-ar putea sa plece de langa tine!

4 răspunsuri:
| Alison95 a răspuns:

N-are rost sa stai cu actualul daca tu nu simti nimic pentru el, daca tine la tine nu merita sa il minti. Cum sa-l uiti? Frecventand cluburile, iesind in oras, socializand.
:) vorbesc din experienta.

nu vreau funda, vreau un like aici :)
http://www.facebook.com/drag.your.curser.over.here?ref=hl

| ColourDreams explică (pentru Alison95):

Multumesc... voi incerca, desi, nu sunt prea sigura, oricum multumesc si ti-am dat like :*

| Alison95 a răspuns (pentru ColourDreams):

Multumesc si eu.

O sa vezi ca ai sa-l uiti exact cand te astepti mai putin :*

| bogdandinro a răspuns:

Imbata-te laughing nu glumesc